Web-Recenze


Cestování­, dovolená

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W X Y Z ?Dárky k narozeninám - Narozeniny jsou pro každého radostnou událostí. Je to chvíle strávená s rodinou a přáteli, kterou by si měl oslavenec náležitě užít. Neodmyslitelnou součástí oslav jsou dárky.

Zájezdy pro seniory - Ať se nám to líbí nebo ne, každý jednou bude starý. Spousta lidí má v sobě zakořeněny stereotypy, že staří lidé jsou zavřeni v domovech důchodců či jen čekají smutně doma na smrt.

Dovolená Thajsko 2011 - Thajsko je dovolená, po které jste vždy toužili. Tato destinace Vás nadchne a okouzlí. Vždy příjemní lidé, krásné počasí a exotická krajina spojená s uctihodnými památkami, to je Thajsko.

Dovolená Asie - Soči (rusky: Сочи) je město v Krasnodar Krai, v Rusku, které se nachází severně od hranice Ruska s republikou Abcházie, na pobřeží Černého moře.Rozléhá se pod

KOS OSTROV STAROVĚKÉHO HIPPOKRATA - KOS OSTROV STAROVĚKÉHO HIPPOKRATA

Karibik - Informace o zájezdu do Karibiku.

Pohodová dovolená pod Olympem s Greece-T - Pohodová dovolená pod Olympem s Greece-Tours.cz

Smaragdový ostrov Korfu jak ho neznáte - Dovolená Korfu není jen o koupání a polehávání na pláži. Je to také příležitost zahrát si golf nebo kriket a poznat řadu dalších půvabů tohoto zeleného ostrova.Kerkyra -hlavní město ostrova Korfu

SAMOS OSTROV PYTHAGORŮV - SAMOS OSTROV PYTHAGORŮV

Ubytování Beskydy,Koliba-Juřena - Ubytování Beskydy to je Koliba – Juřena, nabízíme stylové ubytování v Beskydech, pochutnejte si na místních grilovaných valašských specialitách

Rajbas.eu - nezapomenutelná dovolená - Blíží se léto a každý si hledá svou dovolenou. Pokud hledáte netradiční způsob dovolené, pak se vydejte do zemí, které nejsou evropskými turisty příliš navštěvované.

Ubytování jižní Čechy - Jižní Čechy jsou výbornou volbou pro tuzemskou dovolenou. Na jihozápadním okraji jsou jižní Čechy lemovány pásem hor, jemuž vévodí Šumava.

Lázně a pobyty v lázních - Internetový prodej víkendových, wellness a lázeňských pobytů. Nabízíme také dárkové poukazy a vlastní věrnostní program.

Chorvatsko - ubytování bez provize! - Apartmány, pokoje a pensiony v Chorvatsku.

Golfový zájezd do Turecka - Turecko je bezesporu jednou z oblíbených destinací na dovolenou. Ať už jezdíte na dovolenou jen relaxovat na pláž k moři, nebo na aktivní dovolenou spojenou s cestováním, určitě si Turecko oblíbíte.

Zajímavá místa v Bulharsku - Bulharsko je známé především proto, že spousta lidí z České republiky využívá možnosti trávení příjemné a pohodlné dovolené v tamních letoviscích na pobřeží Černého moře.

Transfer Salzburg - Český Krumlov - Pravidelný shuttle bus ze Salzburgu do Českého Krumlova. Pohodlný, rychlý a jednoduchý způsob cestování. Ceny již od 800 Kč za osobu. Nealkoholicke napoje na palubě zdarma.

Beauty pobyty pro dámy - Nové kosmetické studio v Šumperku. Poskytujeme pedikúru a manikúru. Nabízíme kvalitní péči nejen o Vaši pleť, ale také celé tělo.

CK Shuttle Hallstatt - Český Krumlov - Shuttle bus z Českého Krumlova do Hallstattu.

Ubytování Český Krumlov - Pension Pod Skalkou-Český Krumlov-ubytování v rodinném pensionu s bazénem

Hostinec a penzion Kyjovská terasa - Stylový nekuřácký penzion v malebné vesničce Kyjov NP České švýcarsko.

uSchnellu - Restaurace, Ubytování Praha - Hotel a restaurace s dobrým ubytováním a pivnicí v centru Prahy. Na nároží malostranských ulic Tomášské a Letenské. Stojí zde starobylý dům U Schnellů.

Španělsko dovolená - Španělsko je díky své ideální poloze to pravé místo pro dovolenou. Na pobřeží Středozemního moře se nachází mnoho turistických destinací. Mezi největší a nejznámější turistické destinace ve Španělsku

Levná autopůjčovna Španělsko - Autopujcovnaspanelsko.cz nabízí pronájem aut ve Španělsku. Vyhledávač současně porovnává ceny až 20 autopůjčoven.

Maďarsko – wellness, lázně, ubytování - Portál nabízí přehlednou databázi ubytování a wellness pobytů v Maďarsku s možností rezervace. Vyberte si podle vašich představ ze široké palety pobytů a služeb léčebných lázní , wellness hotelů, aqua

Strana 1   Strana 2   Strana 3   Strana 4   Strana 5   Strana 6   Strana 7   Strana 8   Strana 9   Strana 10   Strana 11   Strana 12   Strana 13   Strana 14   Strana 15   Strana 16   Strana 17   Strana 18   Strana 19   Strana 20   Strana 21   Strana 22   Strana 23   Strana 24   Strana 25   Strana 26   Strana 27   Strana 28   Strana 29   Strana 30   Strana 31   Strana 32   Strana 33   Strana 34   Strana 35   Strana 36   Strana 37   Strana 38   Strana 39   Strana 40   Strana 41   Strana 42   Strana 43   Strana 44   Strana 45   Strana 46   Strana 47   Strana 48   Strana 49   Strana 50   Strana 51   Strana 52   Strana 53   Strana 54   Strana 55   Strana 56   Strana 57   Strana 58   Strana 59   Strana 60   Strana 61   Strana 62   Strana 63   Strana 64   Strana 65   Strana 66   Strana 67   Strana 68   Strana 69   Strana 70   Strana 71   Strana 72   Strana 73   Strana 74   Strana 75   Strana 76   Strana 77   Strana 78   Strana 79   Strana 80   Strana 81   Strana 82   Strana 83   Strana 84  

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 26162