Web-Recenze


Cestování­, dovolená

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W X Y Z ?Dovolená? Přes internet! - Řešíte kam na dovolenou?

Dovolená s dětmi - Levná dovolená na Slovensku, horské chaty Uhorčík a Ilčík s wifi, wellness a vlastným dětským hřištěm. Děti do 3 let zdarma.

Ski apartmany Spiezovec - Ubytovanie v lyziarskom stredisku Donovaly v apartmanovom dome Spiezovec

Ubytování v ČR - Široká nabídka ubytování.

Rozrůstající se nabídka odpočinkových eu - Mnozí z nás jistě již byli na víkendovém pobytu v jednom z evropských hlavních měst. Na eurovíkendu. Příjemné, odpočinkovím víkendu, spojeném s poznáváním místních tradic, kultury, památek a v neposle

Vydejte se na plavbu po Nilu s Beck Reis - Cestovní kancelář Beck Reisen přichystala zájezd do Egypta! Plavba po Nilu s Beck Reisen je nezapomenutelný zážitek. Zájezd Beck Egypt je ideální příležitostí, jak poznat absolutně odlišnou kulturu.

Ubytovna Praha 9 Bechovice - Ubytovna Praha 9 Běchovice, patři mezi levné ubytovny v Praze. Zdarma WIFI k zapůjčení TV lednice. zajistit firmám i pronájem nebytových prostor. Ubytování v Praze od 75 Kč/noc.

Hotel Kampa Garden - ubytování Praha - Hotel Kampa Garden, otevřený v září 2005, je příjemný tříhvězdičkový hotel, který nabízí klidné ubytování přímo v srdci Prahy.

Ubytování v jižních Čechách - Hotel MAS nabízí ubytování v jižních Čechách v klidném prostředí města Sezimovo Ústí. Okolí je protkáno bezpočtem cyklistických i turistických tras vedoucích spoustou historických památek.

Ubytování Hradec Králové - Stylový rodinný penzion Černý kůň poskytuje ubytování v klidné části Hradce Králové se snadným a rychlým přístupem do centra města. Disponuje vlastním uzavřeným parkovištěm, které je pro hosty zdarma.

Penzion U Karla Uhříněves – Levné ubytov - Nabízíme ubytování v lokalitě Praha 10 blízko D1. Máme 11 pokojů a nyní Vám nabízíme, abyste si zasoutěžili o ubytování zdarma. Česká restaurace.

ubytovna-praha - Ubytovna Praha Koněvova poskytuje levné ubytování v Praze 3 - Žižkově, v nově zrekonstruované ubytovně. Ubytovna Praha Žižkov - Na Chmelnici. Ubytování pro firmy, turisty, studenty, zaměstnance.

Originální víkend pro ženy - Vital víkend jako jedinečné spojení relaxu a vzdělání je určen všem ženám, které chtějí zažít mnoho zajímavých aktivit za pouhé tři dny.

Penzion Vratislavský dům Třeboň - Nabízíme kvalitní a příjemné ubytování v penzionu v Třeboni se snídaní.

Termální lázně / odpočinek a relaxace - Svět ve 21. století zažívá mnoho nových civilizačních chorob. Mezi ně bychom mohli zařadit uspěchanost a stres. Díky tomu dnes mnoho lidí zanedbává kvalitní odpočinek.

Hotel Karlovy Vary - Nejslavnější lázeňské město Karlovy Vary, ležící v samém srdci Evropy, láká každoročně desítky tisíc turistů. Jeho jedinečnost tkví především ve špičkové lázeňské léčbě. Není to ovšem jediný důvod pro

Letenky do USA - Spousta důležitých informací pro ty, co se chystají vycestovat do USA.

AZ Study - Informační portál o jazykových pobytech v zahraničí

Ubytování ve Strmilově - Šachový klub ke svým aktivitám využívá rozsáhlé technické zázemí­, disponuje značnou ubytovací kapacitou. Toto zázemí­ je užíváno i k rekreační­m účelům, protože se nachází v turistické oblasti.

Strmilovský šachový klub - Strmilovský šachový klub je činný především ve vzdělávání se zaměření­m na matematiku a informatiku

Akční letenky.cz - Akční letenky.cz informují o levných letenkách na českém a blízkém trhu a o zajímavých novinkách z oblasti letectví.

Cestování, Brno Město, obklady Zlín - Máte rádi cestování? Rádi byste se vydali za nejedním dobrodružstvím do přírody, či do města? Potom zajisté oceníte internetový portál Cestovniserver.cz, který Vám přináší užitečné rady na cesty.

Ubytování v Jeseníkách - Penzion Grál pod Točem v Jeseníkách nabízí ubytování na horách v plně zařízených pokojích s TV a sociálním zařízením. V celém penzionu je dostupná WI-FI síť. Stravování je podáváno formou polopenze v 

Penzion a restaurace Sklípek - Příjemné ubytování ve čtyřlůžkových pokojích s vlastním WC a sprchou. Objekt se nachází v centru Sloupu v Čechách. K dispozici i příjemná restaurace nbo salónek.

Vranov nad Dyjí penzion Kormoran - Penzion se nachází v obci Vranov nad Dyjí, v intímním prostředí v uzavřeném areálu na břehu řeky Dyje

Strana 1   Strana 2   Strana 3   Strana 4   Strana 5   Strana 6   Strana 7   Strana 8   Strana 9   Strana 10   Strana 11   Strana 12   Strana 13   Strana 14   Strana 15   Strana 16   Strana 17   Strana 18   Strana 19   Strana 20   Strana 21   Strana 22   Strana 23   Strana 24   Strana 25   Strana 26   Strana 27   Strana 28   Strana 29   Strana 30   Strana 31   Strana 32   Strana 33   Strana 34   Strana 35   Strana 36   Strana 37   Strana 38   Strana 39   Strana 40   Strana 41   Strana 42   Strana 43   Strana 44   Strana 45   Strana 46   Strana 47   Strana 48   Strana 49   Strana 50   Strana 51   Strana 52   Strana 53   Strana 54   Strana 55   Strana 56   Strana 57   Strana 58   Strana 59   Strana 60   Strana 61   Strana 62   Strana 63   Strana 64   Strana 65   Strana 66   Strana 67   Strana 68   Strana 69   Strana 70   Strana 71   Strana 72   Strana 73   Strana 74   Strana 75   Strana 76   Strana 77   Strana 78   Strana 79   Strana 80   Strana 81   Strana 82   Strana 83   Strana 84  

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 26162