Web-Recenze


Cestování­, dovolená

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W X Y Z ?Já a moje španělsko - informace o španělsku, třeba vás to bude zajímat, fotky, mentalita, pláže, recepty, města, flamenco, svátky, kalendář, slovíčka, podávám zdarma informace na téma španělsko- příjemnou zábavu paula

Čenkovice – ubytování - ŠTU Kimex - Celoroční ubytování na horách v Čenkovicích – Orlické hory. 7 apartmánů o celk. počtu 20 lůžek a 5 pokojů o kapacitě 60 lůžek. Lyžař.výcvik,škola v přírodě,skupiny,rodiny s dětmi.

Ubytování Lipno - Šumava - Ubytování Lipno - chalupa – apartmá, 8 lůžek + 4 přistýlky, oplocený pozemek. Krásné údolí, 5 min. chůze od pláže, chráněná krajinná oblast Šumavy. Slevy nad 8 osob.

Tipy na výlety a turistika v ČR - Tipy na výlety - nekomerční projekt o turistice a výletech po ČR.

Pec pod Čerchovem - Pec pod Čerchovem - západní čechy

Čenkovice – Ubytování U Václava, Orl. h. - Ubytování na horách v penzionu U Václava a chatě U Václava pro Vaši pohodu a soukromí. Restaurace U Václava pro Vaše chuťové buňky.

Rekreacentrum.cz - Rekreační pobyty pro děti a dospělé na Šumavě. Letní a zimní dětské tábory Oříšek, rekreacentrum Bližná, penzion Boubín - krásné prostředí nabízí Vašim dětem příjemné prožití části prázdnin.

EKOBRNO - cestovní kancelář - Ekobrno - cestovní kancelář působící na českém trhu již 18 let. Vyberte si z široké nabídky pobytových a poznávacích zájezdů. Řecko - Nei Pori, Olympská riviéra, Samos, Ireon, Rhodos,..

Jadranka tour-chorvatsko-apartmány-ubyto - Specializujeme se na Chorvatsko. Nabízíme ubytování v soukromých apartmánech blízko Jaderského moře.

Jeseníky ubytování - prima dovolená - Ubytování v Jeseníkách. Pronájem apartmá i pokojů se soc. zařízením, BTV a kuchyňkou. V okolí Praděd, Karlova Studánka, Malá Morávka, Karlov, Bruntál, přehrada Slezská Harta. Agroturistika, koně,...

internetové informační centrum Šumava - vše o Šumavě na jednom místě, ubytování na Šumavě, sněhové zpravodajství ze šumavských lyžařských areálů a informace z běžeckých stop Šumavy, předpověď počasí pro Šumavu, webové kamery na Šumavě, turi

Ubytování Letovice - mikroreg. Boskovice - Ubytování Letovice - ubytovna, ubytovací zařízení v Letovicích o kapacitě 60 lůžek s celoročním provozem. Cena již 110,-Kč/lůžko. Mikroregion Boskovice, Letovice.

Ubytovna Papoušek, ubytování v Jeseníku - Levné ubytování v Jeseníkách, přímo v centru Jeseníka

PENZION-PRIVAT No. 182 - Krkonoše - Ubytování Krkonoše nedaleko SKI arálů

Restaurace Magická zahrada - Romantická restaurace s ubytováním.

Sardínia - Okúzľujúca Sardínia a jej piesočné duny.

Czechiatour - nejlepší dovolená v ČR - Informace o ubytovacích zařízeních v České republice, stručné informace o krajích ČR, přehledně děleno podle krajů, přímé kontakty na majitele, více než 300 ubytovacích zařízení na celém území.

Penzion Minor ubytování České Budějovice - Penzion Minor patří mezi oblíbené penziony ve městě České Budějovice, nabízí levné a kvalitní ubytování s restaurací a uzavíratelným parkovištěm v klidné části, nedaleko centra města.

Praktické a aktuální informace o Paříži - Praktické a aktuální informace o Paříži

Dovolená s lodí - CK SP Praha - poznejte Evropu z paluby obytné lodě, kterou sami řídíte - Holandsko, Francie, Belgie, Itálie, Španělsko. Žádný průkaz, žádné zkoušky. Proškolení a návrhy plavebních tras zdarma.

Dovolená Thassos - Blog na téma dovolená na Thassosu - ostrov v Řecku.

Letní tábor Hnačov(Paliváček) 4. běh - Paliváček se nachází v krásném prostředí, v blízkosti lesa.

Fotogalerie z dovolených a výletů - Popisy dovolených a galerie k nim. Zakynthos - Agios Sostis, Malta - Sliema, Paříž, Francouzská riviéra, Pisa, Sicílie, Tropical Islands, Bali a další.

slezská harta - ubytování v soukromí - ubytování v krásném rekreačním prostředí jeseníků. rekreačni dům se nachází v obci mezina, která leží u přehradní nádrže slezská harta, kde je možnost koupání, ale hlavně zde najdou zalíbení rybáři.

Penzion Na Holičkách Třeboň - Rodinný penzion nabízí levné ubytování v soukromí, v klidné části Třeboně. Celoroční ubytování v pensionu pro cyklisty, skupiny i jednotlivce. Vybavené apartmány (TV,kuchyň,WC), zahrada, parkování zda

Strana 1   Strana 2   Strana 3   Strana 4   Strana 5   Strana 6   Strana 7   Strana 8   Strana 9   Strana 10   Strana 11   Strana 12   Strana 13   Strana 14   Strana 15   Strana 16   Strana 17   Strana 18   Strana 19   Strana 20   Strana 21   Strana 22   Strana 23   Strana 24   Strana 25   Strana 26   Strana 27   Strana 28   Strana 29   Strana 30   Strana 31   Strana 32   Strana 33   Strana 34   Strana 35   Strana 36   Strana 37   Strana 38   Strana 39   Strana 40   Strana 41   Strana 42   Strana 43   Strana 44   Strana 45   Strana 46   Strana 47   Strana 48   Strana 49   Strana 50   Strana 51   Strana 52   Strana 53   Strana 54   Strana 55   Strana 56   Strana 57   Strana 58   Strana 59   Strana 60   Strana 61   Strana 62   Strana 63   Strana 64   Strana 65   Strana 66   Strana 67   Strana 68   Strana 69   Strana 70   Strana 71   Strana 72   Strana 73   Strana 74   Strana 75   Strana 76   Strana 77   Strana 78   Strana 79   Strana 80   Strana 81   Strana 82   Strana 83   Strana 84   Strana 85  

MENU Úvod Přidání Editace recenze Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - nejoblíbenější Recenze? Podpořte nás O projektu Kontakt Admin
Řazení dle:

Kvality
Stáří
Abecedy

Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři


 


Celkem recenzí: 26594 
Copyright © 2005-2024 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde