Web-Recenze


Cestování­, dovolená

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W X Y Z ?Parkování u letiště Praha-Ruzyně - Zaparkujte své auto u letiště Praha bezpečně a v klidu relaxujte na dovolené. Váš vůz je zaparkován v bezpečí u nás v uzavřeném objektu, chráněn kamerovým systémem a naší obsluhou.

Dobrodružství - Dobrodružství je zážitek, který v člověku vyvolává zprvu dojem strachu, ale po překonání určité překážky nastává pocit nadvlády nad situací.

Chorvatsko last minute - Tolik oblíbená destinace letos nemůže v jedinečných last minutových nabídkách chybět. Patří mezi nejoblíbenější místa letní dovolené, kterou Češi rádi tráví tradičně, u moře.

Levné letenky - dumletenek.cz - Společnost Citelus s.r.o. nabízí online prodej levných letenek do celého světa. Leťte s námi na nákupy, za obchodem či za památkami do Paříže, Londýna, New Yorku nebo Říma.

Hotel Europa ubytování Brno - Vybrat si můžete mezi dvěma typy pokojů - standard a superior - jedno a dvoulůžkové, vkusně zařízené kvalitním dřevěným nábytkem s kabelovým internetovým připojením zdarma. Bezbariérový přístup, nekuř

Hotel Ostende ubytování Chocerady - Hotel Ostende nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek. Jednorázově je možno ubytovat 31 osob v 9 pokojích po 3-4 osobách. V pokojích jsou postele, skříně, vlastní koupelna, toa

Hotel Odra ubytování Ostravice - Hotel Odra nabízí celoročně ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích a v apartmánu. Na každém pokoji je umístěn barevný televizor s možností satelitního příjmu a centrálního videa. Součástí

Hotel Silva ubytování Mariánské Lázně - Mimo ubytování hotel poskytuje také stravování v hotelové restauraci a léčebné procedury. Přímo v hotelu Silva se nachází léčebné a rehabilitační oddělení s hotelovým lékařem.

Penzion U Hamru ubytování Český Krumlov - Penzion U Hamru má celkovou kapacitu 22 lůžek. K dispozici je šest dvoulůžkových pokojů a dva třílůžkové. U dvou pokojů je možnost přistýlek. Součástí každého útulného pokoje penzionu.

Dovolená ve Španělsku - Pokud tedy sháníte krásnou letní dovolenou, chcete si užít sluníčka, krásných písčitých pláží, teplého moře a krásného počasí, rozhodně se zaměřte na dovolenou ve Španělsku.

Barcelona - Prázdniny jsou již v plném proudu, ale to v žádném případě nebrání tomu, abychom si je skvěle užili a něčím zpestřili.

Penzion Kasper ubytování Jindřichův Hrad - Ubytování v cyklopenzionu Kasper Jindřichův Hradec nabízí perfektní zařízení pokojů a klidný odpočinek. K dispozici je 8 komfortních pokojů od jednolůžkových až po pokoj čtyřlůžkový, všechny s celkovo

Hotel Bolson ubytování Desná - Hotel Bolson poskytuje celkově 25 míst k ubytování, které jsou pro hosty umístěny v prvotřídně zařízených pokojích s vlastní koupelnou a sociálním zařízením.Hotel Bolson nabízí dvoulůžkobé, třílůžkové

Hotel Esplanade ubytování Praha 1 - Hotel Esplanade Praha nabízí nově rekonstruované vybavené a útulné pokoje, které poskytují nezapomenutelnou atmosféru.Z celkového počtu 74 pokojů je každý vybaven bílým nábytkem ve stylu moderního em

HOTEL NA JIŽNÍ - Stylové prostředí našeho hotelu v Přerově - ubytování s kompletním servisem v jedno až čtyřlůžkových pokojích.

Hotel Mlýn ubytování Cheb - Hotel nabízí celkem 31 pokojů ve složení 27 dvoulůžkových pokojů a 4 prostorné apartmány s celkovou kapacitou 70 pevných lůžek s možností dalších přistýlek.

Černá Hora - Královna Jadranu - Poznejte Černou Horu s největším touroperátorem pro tuto destinaci v ČR. Přímý let z ČR až do Černé Hory. Budva, Sutomore, Ulcinj. Černá Hora - Královna Jadranu.

Penzion Klokočí ubytování Kadov - Penzion Klokočí Vám nabízí ubytování v 6-ti dvoulůžkových, komfortně vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a možností připojení k internetu (pevné i WiFi).

Horsky hotel Rokytenka ubytování Rokytni - U nás máte možnost ubytování v komfortních dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s předsíňkou a vlastním sociálním zařízením, standardně vybaveným umývadlem, toaletou a sprchovým koutem.

Horská chata Hubert - Ubytování Jizerské - Levné ubytování v Bedřichově v penzionu Horská chata Hubert přímo na sjezdovce. Ideální výchozí místo pro výlety do Jizerských hor.

Hotel Theresia ubytování Kolín - K ubytování slouží 16 dvoulůžkových pokojů DOUBLE, 11 dvoulůžkových pokojů TWIN, 2 bezbariérové dvoulůžkové pokoje a 8 apartmá. Všechny pokoje jsou stylově vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zaří

Cestování, turistika, ubytování v ČR - Specializovaný portál na cestování, turistické akce, kulturní památky a cestovní služby.Turistické cíle, informační centra, restaurace, aktivní odpočinek.

Zájezdy first minute,last minute. - Největší online prodejce zájezdů.Atuální nabídky zájezdů v ČR a ve světě.

Apartmány statek Opalice - Letní dovolená s dětmi na Jihočeském venkově v apartmánech zrekonstruovaného selského statku s krytým vyhřívaným bazénem, půjčovnou čtyřkolek, rybolovem a další zábavou.

Chata Hracholusky - Pronajmeme zcela vybavenou chatu na Hracholuské přehradě

Strana 1   Strana 2   Strana 3   Strana 4   Strana 5   Strana 6   Strana 7   Strana 8   Strana 9   Strana 10   Strana 11   Strana 12   Strana 13   Strana 14   Strana 15   Strana 16   Strana 17   Strana 18   Strana 19   Strana 20   Strana 21   Strana 22   Strana 23   Strana 24   Strana 25   Strana 26   Strana 27   Strana 28   Strana 29   Strana 30   Strana 31   Strana 32   Strana 33   Strana 34   Strana 35   Strana 36   Strana 37   Strana 38   Strana 39   Strana 40   Strana 41   Strana 42   Strana 43   Strana 44   Strana 45   Strana 46   Strana 47   Strana 48   Strana 49   Strana 50   Strana 51   Strana 52   Strana 53   Strana 54   Strana 55   Strana 56   Strana 57   Strana 58   Strana 59   Strana 60   Strana 61   Strana 62   Strana 63   Strana 64   Strana 65   Strana 66   Strana 67   Strana 68   Strana 69   Strana 70   Strana 71   Strana 72   Strana 73   Strana 74   Strana 75   Strana 76   Strana 77   Strana 78   Strana 79   Strana 80   Strana 81   Strana 82   Strana 83   Strana 84  

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 26162