Web-Recenze


Cestování­, dovolená

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W X Y Z ?Tipy na výlety a turistika v ČR - Tipy na výlety - nekomerční projekt o turistice a výletech po ČR.

taxi a preprava osob - taxi a preprava osob vozy Mercedes po meste Brne, na vsechny letiste, ale i po cele EU. Vozy lze objednat pro jakoukoliv prepravu s moznosti platby platebni kartou a ridicem hovoricim anglicky a nemec

Tipy na výlet - Objektivní recenze a doporučení zajímavých míst v České republice. Veřejná databáze s řadou služeb, do níž můžete sami přispívat. Tipy na výlet zde najdete roztříděné do jednotlivých turistických obla

Treking.cz - magazín o horách a turistic - Vše o horách, turistice, vysokohorské turistice, horolezectví a trekingu.

Tipy na výlety - Nabízíme tipy na výlety, náměty na dovolenou, zajímavá místa, přírodní krásy, národní parky, tipy pro cyklisty, horaly, lyžaře, vodáky, horská, lázeňská a rekreační centra.

Tipy na pěkné výlety - Nevíte kam na výlet? Nechte se inspirovat našimi tipy na nejkrásnější místa v Čechách, které jsou doplněny nejen praktickými informacemi, ale i kvalitními snímky fotografa Michala Němejce.

TOPvylet.cz - Najděte si svou dovolenou s topvylet.cz. Tipy na výlety a dovolenou v Čechách. Najděte si svou dovolenou s topvylet.cz. Tipy na výlety a dovolenou v Čechách.

Tunisko Dovolená - Informace o Tunisku pro zvědavého turistu. Popis letovisek, popis pláží a počasí v Tunisku. Aktuální předpověď počasí, zajímavé památky a tipy na dovolenou.

treking.cz - hory a turistika - vše o horách, turistice, cykloturistice a cestování. turistické průvodce nakladatelství sky a časopis treking.

TOP-HOTELS.cz - nabídky víkendových poby - Pracovní týden je dobře rozdělen na 5 dní aktivní výdělečné činnosti a 2 dny zaslouženého odpočinku, víkendu. Tento odpočinek však není nutné trávit doma v uzavření, ale je lepší podívat se do světa,

Treky.cz - turistika a výlety - Databáze treků pro cestovatele, horaly nebo jen aktivní lidi, co rádi cestují a jezdí na výlety. Nezáleží jestli jedete po světě, evropě nebo u nás. Na treky.cz z toho najdete všehochuť.

Turecko letecky - Chystáte na léto 2014 dovolenou u moře a nevíte kam přesně se podívat? Pokud odpověď na tuto otázku zní ano, pak doporučujeme prostudovat stránky TureckoLetecky.cz kde naleznete rozsáhlou nabídku lete

Travelogroup.com - Travelogroup.com Zajišťování služeb v cestovním ruchu pro sportovní týmy, školy nebo individuální skupiny. Organizace eventů a konferencí, incentivní turistika.

Turistická on-line mapa - Přehledná on-line mapa s tisíci turistickými cíli po celé republice.

Turistická a služební víza do Ruska - Nabízíme kompletní vízový servis na turistická a služební víza do Ruska. Kromě toho můžeme zajistit i samotná pozvání do Ruska a registraci v Rusku. Garantujeme nejvyhodnejsi ceny na ceskem trhu.

Tipy na exotickou dovolenou - Už víte kam letos vyrazíte na letní dovolenou? Pokud stále váháte, jestli budete cestovat do zahraničí na poznávací zájezd, nebo radši vyrazíte odpočívat k moři, máme pro Vás pár typů kam se podívat.

Turistická ubytování Třeboň SSRV - Srdečně Vás zveme na Třeboňsko, kde můžete strávit skvělou a pohodovou dovolenou na kolech. Nabízíme nejlevnější ubytování v Třeboni v turistických ubytovnách.

Taxi H.A.D. Praha - Jsme taxislužba, která se zabývá náborem řidičů. Zajišťujeme veškerý servis týkající se smluvní přepravy osob a taxislužby.

Tábory na Šumavě - Dovolujeme si Vám nabídnout pobyty na Šumavě. Nabízíme rekreační pobyty pro studenty i žáky základních a mateřských škol: sportovní soustředění, výlety, lyžařské kurzy atd. Nabízíme také rodinnou rekr

Turistika-ubytování-severozápad čech - Krušné hory, české středohoří, doupovsko, ohře, labe, berounka, horské ubytování, agroturistika, sport

Transfer Salzburg - Český Krumlov - Pravidelný shuttle bus ze Salzburgu do Českého Krumlova. Pohodlný, rychlý a jednoduchý způsob cestování. Ceny již od 800 Kč za osobu. Nealkoholicke napoje na palubě zdarma.

Tipy na levné cestování - Chcitam.cz - nabídka hotelů po celém světě, tipy na levné cestování, články o zajímavých destinacích, videa, recenze, cestopisy.

Thajsko Esotravel - průvodce po Thajsku - Váš průvodce na dovolené v Thajsku. Esotravel připravil praktické informace pro cestování a tipy na turistická místa např. Bangkok, Pattaya, Phuket, Ko-Samui, Krabi a další.

Trogir v Chorvatsku - Trogir je jedno z nejkrásnějších měst v Chorvatsku. Navštivte jeho kulturní památky.

Turecko dovolená - Informace o Turecku pro zvědavého turistu. Popis letovisek, popis pláží a počasí v Turecku. Aktuální předpověď počasí, zajímavé památky a tipy na dovolenou.

Strana 1   Strana 2   Strana 3  

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 26162