Web-Recenze


Cestování­, dovolená

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W X Y Z ?Čenkovice – ubytování - ŠTU Kimex - Celoroční ubytování na horách v Čenkovicích – Orlické hory. 7 apartmánů o celk. počtu 20 lůžek a 5 pokojů o kapacitě 60 lůžek. Lyžař.výcvik,škola v přírodě,skupiny,rodiny s dětmi.

Čenkovice – Ubytování U Václava, Orl. h. - Ubytování na horách v penzionu U Václava a chatě U Václava pro Vaši pohodu a soukromí. Restaurace U Václava pro Vaše chuťové buňky.

Czechiatour - nejlepší dovolená v ČR - Informace o ubytovacích zařízeních v České republice, stručné informace o krajích ČR, přehledně děleno podle krajů, přímé kontakty na majitele, více než 300 ubytovacích zařízení na celém území.

cesty krajem - video portál o Čr - mezinárodní video portál o České republice. přehledný video katalog měst, památek a služeb spojených s cestovním ruchem.

CESTOVNÍ KANCELÁŘ HOŠKA-TOUR - Cestovní kancelář Hoška – Tour nabízí všem zájemcům o cestování letní i zimní pobytové a poznávací zájezdy. Některé ze zájezdů jsou doplněny pro sportovněji založené klienty a jejich součástí je horsk

Cestujlevne.com - cestovatelský blog - Akční letenky, ubytování a jízdenky díky webu Cestujlevne.com

CK Dalmacijatour - cesta do Chorvatska - CK Dalmacijatour je skutečný specijalista na Chorvatsko. Již několik let jsme neměnili ceny.

CK Doltour krásy Francouzské riviéry a k - Kdo by řekl, že krásy dálek a exotiky se nachází tak blízko. Vše naleznete u nás v CK Doltour, cestovní kanceláři na Praze 1.

Cestovka pro děti i celou rodinu - Cestovní kancelář specializující se na pobyty pro děti a pro rodiny s dětmi. Bohatý program, příjemný kolektiv, spousta legrace a dobrodružství pro děti i dospělé.

České Švýcarsko - místo Vaší dovolené - Vyražte do romantických pískovcových skal, vzhůru na tajemné skalní hrádky, poznejte panensky nedotčenou přírodu, místo s nepřeberným množstvím zážitků a aktivního vyžití. Navštivte region České Švýca

Cool dovolená jistota kvalitní dovolené - Na webu cool-dovolena.cz najdete recenze, hodnocení a diskuse k hotelům. Nechte si potradit kde nejlépe strávit svojí dovolenou. Kde se ostatním líbilo a kam naopak nedoporučují jezdit. A naoplátku mů

České hrady a zámky - Poznejte české hrady a zámky. Na stránce jsou fotky, které zachycují navštívení české hrady a zámky.

CA POVODA - vodácké zájezdy, dovolená - Vodácká cestovka - akce na českých,slovenských a polských řekách.Firemní vodácké akce,školní kurzy,vodácké zájezdy, půjčovna lodí, akce na klíč.

Chci do Ameriky! - Informace, postřehy, fotky a rady, které se vyplatí vědět před cestou do USA. A pokud se do Ameriky nechystáte, přečtěte si zajímavosti, cestopisy či recepty.

Ceskaturistika.cz - Informační turistický portál

CA FIDU Vám nabízí BONUS - Nabízíme ubytování ve třech vlastních chalupách a navíc zájezdy a ubytování jiných CK - využijte naší nabídky a získejte BONUS platný 18 měsíců.

Cestujeme za krásou Djerby - Afrika je zemí mnoha kontrastů a zejména její severní pobřeží je oblíbeným cílem dovolené.

CHATA AURORA - ubytování v Krkonoších - Levné ubytování mezi Pecí pod Sněžkou a Velkou Úpou.

Cestovní kancelář NEV-DAMA, a.s. - Pobytové i poznávací zájezdy: Itálie, Chorvatsko, Španělsko, Korsika a Řecko. Denněaktualizovaná nabídka last minute. Dále nabízíme zimnízájezdy, široká nabídka: Itálie, Francie, Rakousko atd.

Cestování po USA - Informace o cestování po západu USA, rady a tipy na ubytování v USA, plány cest po Americe, letenky, půjčení auta, osobní doklady do USA, biometrick pas, řidičský průkaz, imigrační úředník, cestovní a

cestování po evropě - Stránky jsou určeny pro všechny, kteří hledají tip na dovolenou a nemohou se rozhodnout. Na stránkách mají návštěvníci možnost komentovat jednotlivé fotografie a destinace a sami tak přispět k celist

Cestovní agentura samtour - Vyberte si svoji dovolenou v klidu a z pohodlí domova. Svěřte nám své sny o vaší dovolené a my uděláme vše pro to, aby byly splněny.

Cyklistika, rybaření, vodáci - Skupina nadšenců a fanoušků cyklistiky, rybaření a sjíždění řek

CK Dalmacijatour - spolehlivá cesta do C - CK Dalmacijatour je skutečný specialista na Chorvatsko. Automapa Chorvatska s novou dálnici zdarma. Letenky on line. Jen ptáci lítají levnějí.

Cestujte levněji - zvýhodněné zájezdy - Aktuální zájezdy do celého světa, slevy last i first minute, srovnání cen nabídek na trhu cestovního ruchu.

Strana 1   Strana 2   Strana 3   Strana 4   Strana 5   Strana 6   Strana 7  

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 26162