Nová recenze

Na této stránce můžete přidat recenzi (co je to recenze) Vašeho webu a tím získat reklamu pro svůj web a zlepšíte svoje šance ve vyhledávačích (např. seznam.cz, google.com). Pište prosím slušně a pravdivě, nesnažte se zvýrazňovat svoji recenzi různými vykřičníky a podobně, všechny recenze projdou před zveřejněním kontrolou.

Optimalizace pro vyhledávače

Aby byla recenze kladně hodnocena ve vyhledávačích, je vhodné použít klíčová slova, která se co nejvíce vztahují k tématu stránky. Tyto klíčová slova je dobré párkrát použít v textu recenze i v krátkém popisu, ale pamatujte, všeho moc škodí. Pro zvýraznění a přehlednost je vhodné použít prvky html připravené v přehledném panelu Nástroje (napravo). Ostatní prvky html budou ignorovány. Po odeslání vždy zkontrolujte náhled!

Pamatujte, čím kvalitnější recenzi vytvoříte, tím lepší vizitku Vám bude dělat, tím lepší dostanete hodnocení, tím více získáte nových návštěvníků. Používejte diakritiku a dodržujte zásady psaní na PC. Například za čárkou, tečkou následuje mezera a pak teprve další slova..

Pokud text okopírujete z webu nebo ho vložíte několikrát, recenze nebude schválena!


Přidání recenze

Pro úpřesňující informace podržte kurzor na popisu formuláře.
Kategorie
WWW:
Nadpis recenze
Krátký popis


Text recenze
Napsáno:
Min:600
Max: 6000
Klíčová slova
Heslo pro editaci
Poznámky (nezveřejňuje se)
MENU Úvod Přidání Editace recenze Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - nejoblíbenější Recenze? Podpořte nás O projektu Kontakt Admin
Nástroje

<b> Tučně </b>
<i> Kurzíva </i>
<h2>Titulek</h2>

Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
 


Celkem recenzí: 26594 
Copyright © 2005-2024 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde