Počet odeslaných recenzí, které zbývá zkontrolovat: 316. V pořádníku čeká 108 webů na napsání recenze.

Schvalování recenzí

Recenze může schvalovat pouze administrátor. Všechny recenze jdou po vytvoření (editaci) ke kontrole. Administrátor recenze obvykle do 14 dnů schválí a ohodnotí. Kvalitní recenze jsou schvalovány přednostně. Mikrostránky, MFA a nekvalitní či okopírované recenze jsou schvalovány později, popřípadě nikdy. Pokud text recenze okopírujete z Vašeho webu, recenze nebude schválena!

Administrátorovo hodnocení je pro zvýšení objektivity a je jen částí výsledného hodnocení. Výsledné hodnocení recenze je dáno mnoha faktory, je mezi nimi administrátorské hodnocení, návštěvnické hodnocení i nalezení zpětného odkazu ze stránek.

Promo články

Máte zájem o vložení zvýhodněných promočlánků s obrázky a odkazy? Vložení upřednostněného promočlánku na prvních pozicích s libovolným obsahem a bez naší reklamy je zpoplatněno částkou od 100Kč/měsíc, více informací při registraci. V případě zájmu nás kontaktujte.

Spolupráce

Chtěli byste psát recenze profesionálně? Chtěli byste se stát administrátorem? Máte zájem o spolupráci? Máte nějaký nápad či myšlenku na vylepšení? Napište nám.Nick:  Heslo: