Web-Recenze


Cestování, dovolená

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W X Y Z ?Penzion Rezidence Artemis ubytování Úžic - Pension Rezidence Artemis poskytuje přijemné a uvolněné ubytování v loveckém stylu. V ubytovací části Penzionu jsou pro hosty připraveny, jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje.

Penzion Fox ubytování Praha 9 - Penzion Fox poskytuje 14 moderně zařízených pokojů z toho 11 útulných dvoulůžkových s možností přistýlky. Tyto pokojé disponují sprchou s WC, satelitem s LCD televizorem, trezorem.

Hotel Radnice ubytování Liberec - Hotel Radnice nabízí velmi kvalitní ubytování odpovídající zařazení EU v kategorii hotelů se čtyřmi hvězdičkami. V hotelu Radnice jsou k dispozici hostům apartmány, jedno a dvoulůžkové pokoje s celkov

Apartmány Villa Liberty ubytování Karlov - Apartmány Karlovy Vary v secesní vile z roku 1905, která je chráněnou architektonickou památkou. Vila se zahradou je situována v centru lázeňské zóny Karlových Varů.

Hotel Lesní Zámeček ubytování Loučná - Hotel Lesní zámeček díky své horské poloze a modernímu vybavení nabízí ideální zázemí jak pro rodinnou rekreaci a individuální turistiku, tak pro pořádání lyžařských kurzů, seminářů a školení.

Penzion Pod Hradem ubytování Trhové Svin - Penzion nabízí několik stylových a pěkných pokojů. Pokoje jsou rozděleny do těchto kategorií - Pokoje č. 1. a 2. jsou dvoulůžkové prostorné pokoje s možností 1 přistýlky, které se nachází v prvním pa

Hotel Apartments Old time ubytování Prah - Old Time Hotel poskytuje velmi komfortní a lxusní ubytování za příjemné ceny. Celkově nabízí 5 apartmánů hotelového typu a 14 pokojů.

Ubytovanie-penziony - Ponúkame vám výhodné ubytovanie v penziónoch za nízske ceny v Bratislave a pri Bratislave (12km od Ba.)Ceny od 13€ /osoba.Kapacita-45 lôžok

Hotel Akord ubytování Ostrava-Jih - Hotel Akorad nabízí stylové ubytování za rozumné ceny. Hosté určitě ocení barevnost a slunnost pokojů, které na ně působí uklidňujícím a odpočinkovým dojmem a jako přídavek je krásný výhled na město.

Bulharsko - Bulharsko se nacházi v jihovýchodní Evropě, konkrétne na Balkánském poloostrově. Země hraničí se severu s Rumunskem, na západě se Srbskem a s Makedonií, na jihu s Řeckem a na jihovýchodě s Tureckem.

Hotel a Residence U Černé hvězdy ubytová - Residence U Černé Růže poskytuje velmi luxusní ubytování v sedmi stylově zařízených pokojích. Pokoje jsou rozděleny do dvou dvoulůžkových pokojů a pěti apartmá, z toho každé apartmá je až pro 4/5 osob

Penzion Jesuitská ubytování Znojmo - Naše pokoje jsou a vybavené standardem pro zařízení vyššího typu, včetně sociálního zázemí na pokojích. Kapacita penzionu je 10 lůžek,z toho jsou 3/2lůžkové, 2 apartmány v každém 1 přistýlka.

Hotel Design hotel RomantiCK ubytování T - Design Hotel Romantick poskytuje ubytování ve 26 komfortně vybavených pokojů. Pokoje jsou situovány tak, aby se v nich host cítil opravdu pohodlně .Páry ocení romantickou atmosféru.

Apartmány Pushkin Apartments ubytování P - K ubytování slouží 1, 2, 3 a 4lůžkové apartmány. Apartmány Puškin se nachází v Praze 1 - Staré Město, roh Karlovy a Husovy ulice, 3 minuty chůze od Staroměstského náměstí (Orloj) a Karlova mostu.

Moskva - město - Informační web o jednom z nějvětších měst v Evropě, hlavním městě Ruska - o Moskvě. Naleznete zde informace o proslulém Kremlu, chrámu Vasila Blaženého i Rudém náměstí.

Hotel Na Bělidle ubytování Praha 5-Smích - Nový, moderní, kompletně zrekonstruovaný hotel nabízí ubytování v 53 dvoulůžkových pokojích a mezonetech pro 2 - 4 osoby s vlastní koupelnou a kuchyňkou. Ve všech pokojích a apartmánech je LCD televiz

Apartmán Paula ubytování Rokytnice nad J - Luxusní apartmán je určen pro 4 osoby,možnost přistýlky.Součástí je kuchyňská linka,televizor,koupelna, WC,lodžie a sklep na úschovu lyžařského vybavení a horských kol.Možnost stravování vlastní,nebo

Hotel Trend ubytování Plzeň - Hotel Trend nabízí pohodlné ubytování a standardní hotelové služby na jaké jsou hosté zvyklí z ostatních ubytovacích zařízení. Domácí atmosféra rodinného hotelu skloubená s osobním přístupem ke každém

Hotel U Skanzenu - Hotel U Skanzenu nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích. K dispozici je stylová restaurace i vlastní parkoviště.

Hotel Savannah ubytování Znojmo - Luxusní a komfortní hotel Savannah poskytuje ubytování v 70 komfortních dvoulůžkových pokojích (Komfort a Executive) a 6 - ti luxusních apartmánech.

Hotel Aura ubytování Praha 9 - Čakovice - Hotel Aura disponuje celkem 49 moderně zařízenými pokoji. Rozděleny jsou na jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkových a čtyřlůžkových apartmánů. Všechny pokoje mají ve výbavě vlastní sociální zařízení v

Hotel Benica ubytování Benešov u Prahy - Hotel Benica nabízí ubytování v 33 prostorných pokojích o celkové kapacitě 67 pevných lůžek. Možnost vyžití dalších pevných lůžek, přistýlek nebo dětských postýlek.

Penzion U Karla -ubytování Lipno - Ubytování v rodinném penzionu U Karla na břehu Lipna.

Penzion U Karla - lyžování Hochficht - Lyžování v Rakousku v skiareálu Hochficht.Bydlení v Čechách oblast Lipno penzion U Karla.

Penzion a restaurace Na kovárně Tisá - Zveme Vás do našeho rodinného penzionu v Tisé v CHKO Labské pískovce a v těsné blízkosti NP České Švýcarsko. Součástí je tenisové hřiště, sauna, fitness, dětské hřiště, zahrádka s grilem.

Strana 1   Strana 2   Strana 3   Strana 4   Strana 5   Strana 6   Strana 7   Strana 8   Strana 9   Strana 10   Strana 11   Strana 12   Strana 13   Strana 14   Strana 15   Strana 16   Strana 17   Strana 18   Strana 19   Strana 20   Strana 21   Strana 22   Strana 23   Strana 24   Strana 25   Strana 26   Strana 27   Strana 28   Strana 29   Strana 30   Strana 31   Strana 32   Strana 33   Strana 34   Strana 35   Strana 36   Strana 37   Strana 38   Strana 39   Strana 40   Strana 41   Strana 42   Strana 43   Strana 44   Strana 45   Strana 46   Strana 47   Strana 48   Strana 49   Strana 50   Strana 51   Strana 52   Strana 53   Strana 54   Strana 55   Strana 56   Strana 57   Strana 58   Strana 59   Strana 60   Strana 61   Strana 62   Strana 63   Strana 64   Strana 65   Strana 66   Strana 67   Strana 68   Strana 69   Strana 70   Strana 71   Strana 72   Strana 73   Strana 74   Strana 75   Strana 76   Strana 77   Strana 78   Strana 79   Strana 80   Strana 81   Strana 82   Strana 83  

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 25986