Beauty pobyty pro dámy
Beauty a wellness pobyty pro ženy

Máte pocit, že čas mezi letní dovolenou a vánocemi je k nepřečkání? Jste unavená z práce a péče o domácnost? Hledáte změnu z obvykle stereotypního víkendu stráveného doma? Chcete si odpočinout od rodiny?

Pak jste tu správně! Právě naše cestovní kancelář Relax & Wellness, specialista na lázeňské a wellness pobyty, pro Vás připravila tu nejlepší nabídku víkendových a krátkodobých wellness a lázeňských pobytů ať již ve známých lázních nebo v nových wellness hotelech. Stačí se jen porozhlédnout, vybírat a snít o tom, jak si skvěle odpočinete a přitom ještě zároveň uděláte něco nejen pro své zdraví, ale i pro svůj půvab.

Tyto krátkodobé lázeňské a wellness pobyty jsou určeny právě Vám, kdo hledáte odpočinek nedaleko od svého domova. Nechte se hýčkat rukama skutečných odborníků, kteří se postarají o Vaše tělo při masážích, koupelích a zábalech. Součástí většiny pobytů pro dámy je i profesionální péče o pleť a základní kosmetické ošetření. Využijte této lákavé nabídky a vydejte se obnovit své fyzické i psychické síly.

Pokud hledáte současně i tip na dárek pro svou kamarádku, sestru, maminku, pak využijte možnosti nechat vystavit dárkový poukaz s otevřeným termínem pobytu, což znamená, že konkrétní termín pobytu si obdarovaná žena vybere sama.

Co pro toto všechno musíte udělat? Stačí drobnost – otevřít si webovou stránku www.e-lazne.eu a začít vybírat z bohaté nabídky. Přejeme Vám příjemnou relaxaci už při surfování na našich stránkách.


Beauty pobyty pro dámy Adresa : http://www.e-lazne.eu/
Kategorie: Cestování­, dovolená
Klíčová slova: lázně,wellness,wellness pobyty,pobyty,hotely,spa,wellness hotely
Uloženo: 28.05.2011
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Tip: nejlepší výběr dovolených 2019 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde