Web-Recenze


Vzdělávání­, školství­, věda

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W  X Y Z ?BUĎFiT - masérská škola - Rekvalifikační masérské kurzy akreditované MŠMT ČR, odborné semináře a přednášky. Masérské kurzy rekondiční masáž, manuální lymfodrenáž, reflexní terapie, hotstones - masáž lávovými kameny, Havajská m

biologie v kostce pro gymnázia - pvdnews slouží jako skromná stránka pro studenty běžných gymnázií, kde naleznou uspokojivé, přehledné a srozumitelné poznámky z předmětu biologie. a časem i množství zajímavých článků.

BOINC.cz - Pomozte při náročných vědeckých výpočtech a využijte výkon svého počítače na 100%!

Bazar Učebnic a skript - Učebnice, skripta, studijní materiály a pomůcky v unikátním oborově zaměřeném inzertním serveru. Možnost zvýraznění inzerátů a další služby.

Be Happy, Praha 9 - Montessori školka - Be Happy, Praha 9 - Montessori centrum, školka, školička a kroužky. Výtvarné tvoření, hudebně pohybová průprava, výuka cizích jazyků pro děti.

Božena Němcová - Informační stránka o české spisovatelce Boženy Němcové, životopis, literární začátky a odkazy na její literární tvorbu.

BIEB - výuka angličtiny Brno - Individuální výuka angličtiny a firemní kurzy Brno a okolí. Zaměření výuky - všeobecná angličtina, obchodní angličtina i konverzace. Příprava na zkoušky Cambridge.

Bakalářské práce - Specializujeme se na vypracování podkladů pro bakalářské práce. Naše práce jsou originály zpracované odborníky. Jsme na trhu již 7 let, můžete se na nás spolehnout.

Blog o angličtině - Blog určený pro studenty i učitele angličtiny. Návody a tipy, jak si zpestřit učení angličtiny. Slovní zásoba z nejpoužívanějších učebnic angličtiny.

Buďte přiměření - Neberte žádné drogy:Lidé, kteří berou drogy, nevidí vždy svět takový, jaký skutečně je.

Borofi - jazykové služby - Kvalitní překlady: angličtina, čeština, slovenština a znakový jazyk. Překlady běžné, odborné a soudně ověřené: angličtina, čeština a slovenština.

Bakalářské práce - vypracování podkladů - Specializuji se na vypracování podkladů pro bakalářské práce. Práce jsou originály a zpracovávají je odborníci. Jsou na trhu hodně let..MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 26162