Web-Recenze


Vzdělávání, školství, věda

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W  X Y Z ?Naša-Trieda.Tym.Sk - Stránka našej triedy na ZŠ-Belehradská 21 v Košiciach.

Nauč se učit - Web o efektivním učení. Naučíme vás jak se dobře naučit na písemku, test nebo zkoušení. Maturitní zkouška a výběr vysoké školy jsou rovněž předmětem našeho zájmu. Naleznete zde také učební pomůcky.

Nakladatelství Maxdorf - slovniky.cz - Portál nakladatelství Maxdorf je rozdělený do tří hlavních kategorií, kterými jsou Velký lékařský slovník online, Slovníkové knihkupectví a Encyklopedický klub Klaret.

Nový vyhledávací portál evzdelavani.cz - Katalog vzdělávacích kurzů, konferencí a dalších akcí v oboru vzdělávání. Katalog vzdělávacích firem, lektorů. Rozhovory, odborné články z oblasti HR.

Nové poznatky v oboru architektura - Mezinárodní vědeckovýzkumné kolokvium-workshop studentů doktorského studia v oborech architektura a urbanismus.

Nový populárně naučný projekt pro školy - Cyklus SVĚT KOLEM NÁS je populárně naučný projekt, který žákům základních škol a studentům středních škol a gymnázií přiblíží zajímavé kouty naší planety.

Naučte se učit - Naučte se učit a použít to, co jste se naučili

Nevíte jak na bakalářskou práci? - Nestíháte, nebo si nevíte rady se svou bakalářskou prací? Nezoufejte, máme pro Vás pomoc, sestavili jsme tým autorů, který se specializuje na dodávání kvalitních podkladů, které Vám pomůžou s vypracov

Neřešitelné - Toto forum pomáhá lidem řešit neřešitelne, a nebo o tom aspon pokecat

New Deal - Když se řekne New Deal, jistě se Vám vybaví soubor reforem z 30. let 19. století, které měly za cíl ozdravit ekonomiku Spojených států během Velké hospodářské krize.

Naučte se anglický jazyk bez nutnosti na - Také jste kdysi nedávali pozor během lekcí cizích jazyků a teď vám došlo, že jste udělali chybu? Bez umění konverzovat cizí řečí se v nyní vážně neobejdete a to zejména tehdy, vydáte-li se do ciziny.

Nejlepší jazykové kurzy, které můžete ab - Pro perfektní zvládnutí jakéhokoliv jazyka je nejlepší jet do země, kde se takovým jazykem mluví, a vstupovat do každodenních situací. Jenomže ne všichni máme peníze, odvahu, čas či možnosti vyrazit d

Naučte se jak studovat a použít naučené - kniha Základní studijní příručka

Nebuďte promiskuitní - Sex je prostředek, který člověk používá, aby zajistil pomocí rodiny a dětí svoje přetrvání. Pohlavní život může přinést hodně radosti a štěstí: příroda měla v úmyslu zachovat jeho prostřednictvím lids

Nový pohled na život - Kniha, Scientologie: Nový pohled na život, obsahuje nadčasový výběr Ronových objevů shromážděných z celé šíře jeho psaných děl.

NEKRAĎTE - Když někdo nerespektuje vlastnictví věcí, jeho vlastní jmění a majetek jsou ohroženy.Když někdo z nějakého důvodu není schopen získat majetek čestně, může se chovat jako by stejně nikdo nic nevlastnil

NOVINKA – DVD SCIENTOLOGIE - ZÁKLADY MYŠ - Zřejmě každý z nás si někdy položil otázku, co je smyslem života. Ne však každému se podařilo nalézt uspokojivou odpověď. Scientologie nám nabízí odpovědi na naše otázky.

Chcete zde mít odkaz na Vaše stránky? Přidejte svou recenzi

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 25900 
Copyright © 2005-2018 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde