Web-Recenze


Vzdělávání­, školství­, věda

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W  X Y Z ?Naša-Trieda.Tym.Sk - Stránka našej triedy na ZŠ-Belehradská 21 v Košiciach.

Nauč se učit - Web o efektivním učení. Naučíme vás jak se dobře naučit na písemku, test nebo zkoušení. Maturitní zkouška a výběr vysoké školy jsou rovněž předmětem našeho zájmu. Naleznete zde také učební pomůcky.

Nakladatelství Maxdorf - slovniky.cz - Portál nakladatelství Maxdorf je rozdělený do tří hlavních kategorií, kterými jsou Velký lékařský slovník online, Slovníkové knihkupectví a Encyklopedický klub Klaret.

Nový vyhledávací portál evzdelavani.cz - Katalog vzdělávacích kurzů, konferencí a dalších akcí v oboru vzdělávání. Katalog vzdělávacích firem, lektorů. Rozhovory, odborné články z oblasti HR.

Nové poznatky v oboru architektura - Mezinárodní vědeckovýzkumné kolokvium-workshop studentů doktorského studia v oborech architektura a urbanismus.

Nový populárně naučný projekt pro školy - Cyklus SVĚT KOLEM NÁS je populárně naučný projekt, který žákům základních škol a studentům středních škol a gymnázií přiblíží zajímavé kouty naší planety.

Naučte se učit - Naučte se učit a použít to, co jste se naučili

Nevíte jak na bakalářskou práci? - Nestíháte, nebo si nevíte rady se svou bakalářskou prací? Nezoufejte, máme pro Vás pomoc, sestavili jsme tým autorů, který se specializuje na dodávání kvalitních podkladů, které Vám pomůžou s vypracov

Neřešitelné - Toto forum pomáhá lidem řešit neřešitelne, a nebo o tom aspon pokecat

New Deal - Když se řekne New Deal, jistě se Vám vybaví soubor reforem z 30. let 19. století, které měly za cíl ozdravit ekonomiku Spojených států během Velké hospodářské krize.

Naučte se anglický jazyk bez nutnosti na - Také jste kdysi nedávali pozor během lekcí cizích jazyků a teď vám došlo, že jste udělali chybu? Bez umění konverzovat cizí řečí se v nyní vážně neobejdete a to zejména tehdy, vydáte-li se do ciziny.

Nejlepší jazykové kurzy, které můžete ab - Pro perfektní zvládnutí jakéhokoliv jazyka je nejlepší jet do země, kde se takovým jazykem mluví, a vstupovat do každodenních situací. Jenomže ne všichni máme peníze, odvahu, čas či možnosti vyrazit d

Naučte se jak studovat a použít naučené - kniha Základní studijní příručka

Nebuďte promiskuitní - Sex je prostředek, který člověk používá, aby zajistil pomocí rodiny a dětí svoje přetrvání. Pohlavní život může přinést hodně radosti a štěstí: příroda měla v úmyslu zachovat jeho prostřednictvím lids

Nový pohled na život - Kniha, Scientologie: Nový pohled na život, obsahuje nadčasový výběr Ronových objevů shromážděných z celé šíře jeho psaných děl.

NEKRAĎTE - Když někdo nerespektuje vlastnictví věcí, jeho vlastní jmění a majetek jsou ohroženy.Když někdo z nějakého důvodu není schopen získat majetek čestně, může se chovat jako by stejně nikdo nic nevlastnil

NOVINKA – DVD SCIENTOLOGIE - ZÁKLADY MYŠ - Zřejmě každý z nás si někdy položil otázku, co je smyslem života. Ne však každému se podařilo nalézt uspokojivou odpověď. Scientologie nám nabízí odpovědi na naše otázky.MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 26162