Web-Recenze


Vzdělávání­, školství­, věda

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W  X Y Z ?CEVRO - Liberálně-konzervativní akademie - Liberálně-konzervativní akademie CEVRO poskytuje jednoroční mezioborové studium ekonomie, mezinárodních vztahů, politologie, politického marketingu, práva, komunikace a veřejné prezentace.

cashflow hra - chcete zbohatnout, ale nevíte jak na to ? tato hra a několik knih od jejího tvůrce vás to naučí. opravdu !

Click&Study - studium v zahraničí - Click&Study Vám otevírá dveře na nejlepší zahraniční univerzity.

Co, jak, proc? - Největší encyklopedie osobností na internetu!!!

Časopis jazyky, studium, práce - Vše o jazycích (angličtina, němčina). Články, rady, odkazy, studijní materiály, recenze. Studium v zahraničí a práce v zahraničí (Au-pair,...). Jazykové školy, jazykové kurzy. Jazykové certifikáty.

Cizí jazyk a elektronické slovníky - Je potřebný kapesní překladatel, pokud existují tišťené slovníky a počítače?

Cesta ke štěstí - Existuje brožurka „Cesta ke štěstí - rozumný průvodce pro lepší život.„ Je to první nenáboženský morální kodex, založený zcela na zdravém rozumu - byl napsán L. R. Hubbardem

Centrum odborného vzdělávání - Pořádání rekvalifikačních kurzů, kurzů a seminářů s tématy podvojného účetnictví, daňové evidence, personalistiky, mzdového účetnictví,daní, marketingu, managementu a IT technologie.

Change management - Tak, krize už pomalu odeznívá, potřebné změny jsme udělali, zvládli jsme to a teď si můžeme dát oddych“ – může si v skrytu duše pomyslet leckterý manažer. Omyl.

Časopis jazyky, studium a práce - vše o jazycích. rozhovory, články, rady, odkazy. studijní materiály, recenze učebnic. studijní a pracovní pobyty v zahraničí (au-pair,...). jazykové školy, jazykové kurzy. jazykové certifikáty.

Change management - Každý vedoucí je zákonitě nejvíce spokojen, když jím řízené pracoviště funguje bez problémů. Jenže to dnes skoro není možné. Změny a problémy přicházejí jedna za druhou a skutečně dobrý vedoucí se dok

Cíle a odchylky - Jak chápeme pojem řízení pomocí cílů a odchylek? S cíli je to jednoduché, ty má nejen každý vedoucí, ale každý pracovník víceméně jasně stanovené. Ale co s od-chylkami?

Červenobílí - Vlastenecké studentské hnutí

České studijní metody v scn brožuře - | Praha, Česká republika • 7. března 2013 |Zvýšení standardu školského systému a vzdělanosti v České republice studijní technologiíMENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 26162