Web-Recenze


Vzdělávání­, školství­, věda

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W  X Y Z ?Je naše Země dutá? - Myslíte, že teorie duté Země je nesmysl? Tento web se vás pokusí přesvědčit o opaku.

Jazyková škola Pelikán Brno - Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky PELIKÁN s.r.o. nabízí firemní a veřejné jazykové kurzy angličtiny, kurzy němčiny, kurzy španělštiny, kurzy francouštiny, kurzy italštiny, ruštiny, kurz

Jazyková škola Brno - Top English - Jazyková škola Brno Top English nabízí kurzy angličtiny v Brně s profesionálními lektory. Důraz klademe na komunikaci. Jazykové kurzy angličtiny jsou dostupné v centru Brna. Moto: English Is Good For

Jazykové školy a jazykové kurzy - Přehledný katalog jazykových škol v České republice

jak zvýšit tržby a zisk - zdarma nápady a tipy, které vám pomohou zvýšit tržby a zisk. vyhledávaný marketingový poradce pavel Řehulka připravil hned několik nástrojů, které vám toho pomohou dosáhnout. stáhněte si je zdarma.

Jazyková škola > angličtina Praha - Jazyková škola a učebny v Brně a Praze, jak najít vhodný kurz angličtiny.

JEŽOVKA - ECHINOIDEA - OSTNOKOŽEC - Je ostnokožec kulovitého tvaru, má pevnou vnitřní kostru z mezodermu a na ní umístěné pohyblivé ostny.Typickým příkladem je ježovka jedlá ( Echinus esculentus) což je druh mořské ježovky z rodu Echini

Jazyky školení Kiss vzdělávání - Jsme vzdělávací společnost, která pro Vás poskytuje vzdělávání v oblasti jazykové, odborné, PC, SOFT SKILLS. Výuka je organizována ve firemním prostředí, nebo formou otevřených kurzů pro širokou veřej

Jazykové pobyty na celém světě - Rozsáhlé webové stránky společnosti StudyGlobal, která nabízí jazykové pobyty v Evropě, Americem, Asii i Austrálii.

Jazyková škola SCOOL - Nebifluj se! Zkus to v praxi!

Jazykové školy pro vás - Jazykovky vám mohou pomoci ve zdokonalení se v jazyce. Někdy to nebude lehká cesta, ale na konci budou zcela určitě výsledky.

Jesle Ostrava - Jesle v Ostravě nabízejí individuální přístup ke každému dítěti, máme vlastní kuchyň, zaměřenou na zdravou výživu, hlídání dětí probíhá v domácím prostředí v rodinném domečku.

Jazykové kurzy Brno - Pokud se chcete učit jazyky profesionálně, tak se je musíte učit od profesionálů. Jazyková škola Brno představuje nejlepší řešení pro efektivní výuku angličtiny, němčiny nebo francouzštiny.

Jazyková škola pre dospelých aj deti - Firemná, skupinová a individuálna angličtina pre dospelých. Vyučovanie anglického jazyka detí a mládeže. Preklady a tlmočenie

Jazykové školy - Katalog nejoblíbenějších jazykových škol v České Republice. Jazykové školy a jazykové kurzy přehledně řazené podle měst.

Jazyky pro studenty - Chystáte se na VŠ? Svěřte se do rukou lektorů jazykové školy VAOA.cz, která má s přípravami studentů na přijímací řízení zkušenosti a ví jak na to. VAOA Vám pomůže i v případě, že již na VŠ studujet

Jazyková škola Vedral - Jazyková škola Vedral ve Zlíně

Jména pro psy - webový magazín - Web pro všechny, pro které je pes kamarád a člen rodiny. Pro ty, kteří netouží mít psa šampiona, ale kteří myslí i na pohodu psa. Všechny nás spojuje láska ke psům.

Jazyková škola Amos Šárka Ditrichová - Firemní a individuální kurzy anglického,německého, francouzského, italského, ruského, španělského a českého jazyka pro cizince.

Jazyková škola ELVIS - Jazyková škola Elvis - jazykové kurzy: angličtina, němčina, francouzština, pomaturitní studium angličtiny. Vyberte si v jazykové škole Elvis svůj kurz!

Jazyková škola s právem SJZ Pelekán - Jednoleté pomaturitní studium ŠPANĚLSKÉHO,ANGLICKÉHO a NĚMECKÉHO JAZYKA zakončené státní jazykovou zkouškou.Pořádání kurzů pro firmy, studenty, začátečníky(i věčné),pokročilé.

Jazykové školy a jazykové kurzy - Databáze jazykových škol v ČR

Jazyková škola Jahra | Jazyky hrou - Jazyková škola Jahra | Jazyky hrou prichádza so širokým portfóliom jazykových kurzov. Ponúkame skupinové, firemné, a indiviuálne kurzy nemčiny, francúzštiny, španielčiny, taliančiny, maďarčiny a slove

Jak zvýšit svoji cenu na trhu práce? - Nejsme školitelé, kteří si přečetli pár knížek a teď se snaží ohromit svojí odborností. Jsme úspěšní obchodníci a zkušení manažeři, kteří sami na sobě zkouší, co funguje a co ne.

Jak se učí v olomoucké škole zpěvu - Olomouc – Nejen zpěv je důležitý pro hvězdy hudebního nebe.  Úspěšný zpěvák nebo zpěvačka se musí umět správně pohybovat, musí zvládnout choreografii, hudební nauku a mnoho dalšího.

Strana 1   Strana 2  

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 26162