Web-Recenze


Vzdělávání­, školství­, věda

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W  X Y Z ?Italština OnLine - Portál o italském jazyce - cenné rady, informace, materiály, odkazy.

Internetové kurzy TSP MU a OSP SCIO - Internetové přípravné kurzy k přijímačkám na Masarykovu univerzitu (TSP MU) a scio testy OSP

iq-testy - nájdet tu mnoho iqtestov, testíky atd...

IQ test - Klasický obrázkový test inteligence, který byl poprvé použit během II. světové války a vyzkoušen na velkých skupinách osob při třídění zájemců o vojenskou službu.

Internetový přípravný kurz TSP - Internetový přípravný kurz na Test studijních předpokladů Masarykovy univerzity v Brně.

Individuální výuka - Každý se student se občas v rámci svého studia setká s těžkým oříškem, pro jeho rozlousknutí není nic jednoduššího než individuální doučování.

Informační portál o jazykovém vzdělávání - Studium a výuka cizích jazyků v České republice

Individuální kurzy, jaz. škola - Evropské vzdělávací centrum

Identifikační systémy ve středověku? - Dětenice, městečko, kde je středověk stále na živu. Kdo by si byl býval pomyslel, že právě v takovémto městečku se objeví terminály, čtečky čárového kódu a identifikační systémy. Jak se však ukázalo,

INGLEWOOD POŘÁDÁ DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - INGLEWOOD, KALIFORNIE • 14. května 2013Studenti ze City Honors Preparatory High School se učí, jak byla Cesta ke štěstí využita ke zlepšení společenského prostředí a ke snížení zločinnosti.

IBEConsulting - IBEC je dynamicky rozvíjející se consultingová společnost, která poskytuje služby v oblasti poradenství a vzdělávání.

Intentivní kurzy - Intenzivní kurzy typu magických angličtin a podobných kuchařek na snadno a rychle učení jazyka nefungují. Nic takového neexistuje – a to je jediné štěstí pro nás lektory. Lidem se ale snažíme pomoci.

Intenzivní kurzy angličtiny Praha - Náš intenzivní kurz angličtiny Vás naučí během krátké doby komunikovat anglicky.

IT LEARNING SLOVAKIA, s.r.o. - Akreditované a moderné počítačové kurzy, IT školenia a rekvalifikačné semináre. Kurzy pod vedením profesionálnych lektorov s bohatými skúsenosťami z praxe. Ročne odovzdáme tisícky certifikátov. ŠkolenMENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 26162