Web-Recenze


Vzdělávání­, školství­, věda

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W  X Y Z ?ENCYKLOPEDIE Wikipedia a Wiki projekty - Nejvetsi internetova encyklopedie, s dalsimi wiki odkazy.

e-Dějepis - Autoři webu dejepis.com Vám zpřístupňují informace o naší i světové historii v přibližném rozsahu učiva středních škol tzv. "počítačové generaci".

Encyklopedie dějepisu - Na tomto webu naleznete všechny informace od pravěkých lidí až po prvního člověka a vesmíru. Web je doplněn mnoha obrázky a stručnými texty.

esperanto - chcete se naučit nový jazyk a získat tisíce přátel po celém světě ? tak navštivte naše stránky

Efektivní výuka: online angličtina - Angličtina online – bez biflování a nejefektivněji

egypt, egyptologie - egypt, egyptologie, archeologie - vše nadete na serveru egyptologie.cz

ESL- jazykové pobyty - Jazykové kurzy v zahraničí pro mládež, studenty, dospělé a manažery.Jazykové programy spojené s následnou prací nebo volontariátem.

E-anglictina.cz – vše o anglickém jazyce - Jazykové školy s výukou angličtiny a konkrétní jazykové kurzy angličtiny v ČR. Online zdroje pro výuku angličtiny, nabídka jazykového software a klasických učebnic.

ePreklady.biz - kvalitní jazykový servis - www.ePreklady.biz Vám nabízí kvalitní jazykové služby v angličtině a němčině: překlady, korektury, přepisy textů a video či audio nahrávek; tlumočení (konsekutivní, simultánní, šustotáž) a firemní a i

E-learning a on-line hra v jednom - Český e-learningový systém Game-learning.org přináší revoluci v učení. Je zároveň e-learningem, kde učitel zapisuje známky, zkouší, či ukládá domácí úkoly, zároveň však žáci svými aktivitami sbírají b

E-ucebnice: pomoc s nákupem učebnic - Hledáte učebnice? Naše stránka Vám pomůže s výběrem.

Edumenu.cz - vzdelávací portál - Vyhledávací portál o vzdělávání, který obsahuje kurzy, školení, studia, poradenství a hotely. Přehledné vyhledávání podle různých kritérií.

Elektronicky překladový slovník NTL-2Cz - Elektronický překladový slovník NTL-2Cz patří svými funkcemi a slovní zásobou mezi velice kvalitní překladové slovníky.

Elektronické překladače a slovniky - Překladače a slovniky

EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, jaz. škola - Nabídka jazykových zkoušek

Evropské vzdělávací cetrum je držitelem - Evropské vzdělávací cetrum, jazyková škola je držitelem nejprestižnější a nejrozsáhlejší mezinárodní ISO certifikace. Díky tomuto ocenění Vám přinášíme další garanci prvotřídní kvality! Evropské vzděl

Everesta - kurzy vzdělávání - Pořádání firemních školení a kurzů vzdělávání . Poskytování odborných konzultací, poradenství v personální a finanční oblasti. Příprava a realizace konferencí.

EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, jaz. škola - Evropské vzdělávací centrum, jazyková škola, Hradec Králové, www.evcentrum.cz

EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, JAZYKOVÁ ŠK - Evropské vzdělávací centrum, jazyková škola učí dle osnov Cambridge. Evropské vzdělávácí centrum je členem Asociace Cambridgeských škol v ČR. Díky našemu členství v této prestižní asociaci náš lektorsk

EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, jaz. škola - Příprava na Cambridge zkoušky v Evropském vzdělávacím centru, jazykové škole

EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, jaz. škola - Evropské jazykové ocenění Label

EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, jaz. škola - Evropské vzdělávací centrum, jazyková škola nabízí pomaturitní studium

Evropské vzdělávací centrum, jazyková šk - Naše jazyková škola je první, ryze česká jazyková škola, vyučující dle doporučení Evropské Unie.

EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, JAZYKOVÁ ŠK - Evropské vzdělávací centrum, jazyková škola zaručuje prvotřídní Cambridge metodiku. Naše jazyková škola disponuje kvalitními materiály Cambridge. Výuka v jazykové škole Evropské vzdělávací centrum vycMENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 26162