Web-Recenze


Vzdělávání­, školství­, věda

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W  X Y Z ?Vernier LabQuest - alternativa k ISESu - V české republice začal působil lokální distributor výrobků Vernier, ketré jsou alternativou k rozšířenému školnímu experimentálnímu systému ISES.

Vesmírná galerie - Fotografie s vesmírnou tématikou

Vlast - České vlastenecké stránky - Slušně a objektivně popsaná česká historie, osobnosti, české vynálezy a vynálezci, státní symboly, vlajka a její historie, ústava, hymna, pravopis atd. Diskusní fórum nejen o vlastenectví a historii.

Vlajky států a další zajímavé info - Stránka kde najdete každou vlajku světa. Dále pak informace o zemích, žebříčky nebo třeba různé abecedy.

Vzdělávací kurzy I.E.S. - Hledáte akreditované vzdělávací kurzy, které využijete při práci v sociální oblasti, tak v běžném životě? Nahlédněte do nabídky Institutu expertních služeb (I.E.S.) a možná naleznete, co hledáte.

Vyšší odborná škola cestovního ruchu - Vyšší odborná škola cestovního ruchu v Praze patří mezi nejkvalifikovanější Vyšší odborné školy cestovního ruchu v ČR. VOŠ cestovního ruchu patří do sítě škol MŠMT ČR.

v boj - čsl. ii. odboj - stránky o československém domácím i zahraničním odboji za 2. světové války.

Výuka základů digitální fotografie - Základy digitální fotografie.

Vzdělávací centrum Hana Kotulanová Brno - Přípravné a jazykové kurzy v Brně. Příprava na test studijních předpokladů a výuka angličtiny, němčiny a dalších jazyků.

Výuka angličtiny- Frýdlant nad Ostravicí - Nabízí kurzy pro začátečníky, mírně pokročilé, středně pokročilé a pokročilé studenty, každému studentovi individuální přístup dle jeho potřeb, příjemné prostředí a přátelskou atmosféru

Vzdělávání v oblasti terapií - Akademie Alternativa je školou, která nabízí vzdělávání v oblasti terapií. Její činnost je zaměřena především na odbornou přípravu terapeutů v několika studijních oborech.

VUT (MBA) - Studium MBA na prestižní české universitě. Lektory jsou špičkoví manažeři z paxe a profesoři universit z USA a ČR.

VrtulnikovaSkola.cz – pilotní průkaz na - I Vy mnohdy obdivujete, jak nad Vámi lítají vrtulníky? Rádi sledujete různé letecké přehlídky a fascinuje Vás, když můžete sledovat, jak se vrtulníky vznášejí od země a letí do oblak?

Vzdělávání, škloství a věda - Rozhodl jsem se psát o jazykových školách.

Vyučovanie jazykov a prekladateľstvo - Vyučovanie angličtiny, slovenčiny a literatúry, slovenčiny pre cudzincov, preklady a korektúry textov z a do angličtiny

Vzdělávací služby - Portál o vzdělávání a trhu práce

Vedeme.cz - o vedení lidí - Portál o vedení lidí, týmů, organizací a rozvoji vůdčí osobnosti

voska.kvalitne.cz - Tento školní web je zaměřen na studium, které probíhá na voš v uherskémm hradišti. Na webu najdete zajímavosti, zápočty, zkoušky, anketu a jiné mnoho dalších věcí

Vyšší oborná škola cestovního ruchu - Nabídka studia na vyšší odborné škole cestovního ruchu a střední odborné škola cestvoního ruchu.

Vnitřní výpověď - Prací s vnitřní výpovědí se budou zabývat již tradiční Business Brunch® pořádané vzdělávací agenturou Motiv P, a to konkrétně 21.října v Brně, 25. októbra v Bratislavě a 26.října v Praze.

Vzdělávání nás baví - Vzdělávací kurzy společnosti Amplioon. Komunikační a prezentační dovednosti, Lektorské dovednosti, Asertivita, Kreativita, Práce s videokamerou

Vzdělávací a poradenská společnost - Jsme vzdělávací a poradenská společnost. Pořádáme odborná školení, semináře, firemní rozvojové programy a kurzy. Zaměřujeme se také na dotační management, služby personální agentury apod.

Vinařský institut - Vinařský institut ČR - vinařské kurzy

Výhody a nevýhody výuky MBA - MBA může být často považovaný za perfektní způsob, jenž může posunout člověka v jeho životě do jiných výšin. Studenti programů MBA ví, že vývoj jejich znalostní obsah jim pomůže chopit se možností, p

Výuka angličtiny Praha - kurzy - Naše výuka angličtiny Vás naučí mluvit anglicky v rekordně krátkém čase.

Strana 1   Strana 2  

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 26162