Web-Recenze


Vzdělávání­, školství­, věda

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W  X Y Z ?Kurzy první pomoci a záchranářství - KPZ pořádá odborné kurzy, semináře, reálné simulace, teambuilding a akce pro veřejnost, firmy a další organizace. V našich kurzech vás naučíme kroky první pomoci, resuscitace a dalších záchranářských

Kurzy šití a oděvní tvorby - Pořádáme kurzy šití a konstrukce střihů v Brně jak pro začátečníky tak i pokročilé.

Křesťanství.eu - Moderní, necírkevní stránky věnované křesťanství, jeho dějinám i současnému významu.

Kurzy ruštiny a čeština pro cizince - Český jazyk je jednou z nejtěžších řečí, která existuje. Pokud byste se ovšem i Vy rádi naučili spisovnou češtinu a odhalili všechny krásy českého jazyka, tak je tu pro Vás čeština pro cizince.

Kurzy tvorby webu - webpresent s.r.o. - Kurzy pro toho,kdo se chce naučit pracovat na počitači a s internetem,jvytvářet webové stránky.Co je SEO optimalizace pro vyhledávače.Jak investovat do www stránek.

Konverzace zdarma, ukázkové lekce zdarma - Jazykové kurzy, konverzace zdarma, ukázkové lekce zdarma! Angličtina, němčina, francouzština, španělština, ruština, italština a čeština pro cizince.

Kurzy první pomoci on-line - Projekt ePrvniPomoc.cz je kurz první pomoci on-line. Naučte se první pomoc, kdekoli a kdykoli chcete, pomocí e-learningu. Absolvujte školení přes internet, zvládněte test a získejte certifikát!

Kvin E-learning - nové metody školení - Ať už jste zaměstnavatel, zaměstnanec nebo jen dychtíte po nových znalostech, tak už jste se určitě setkali s problémy, které jsou spojeny se samotným procesem organizování školení, výuky a získáváním

Kurzy kreslení - kreslení pravou mozkovou hemisférou

Koučování - Řídit pracovní skupinu či tým lze mnoha různými způsoby. Sám jsem ve svém životě zažil snad všechny možné typy vedoucích. Od těch, kteří dokázali hlídat každý můj krok, až po takové, které zajímalo je

Kurzy angličtiny na jednom místě - Vzdělávací agentura Centrum služeb pro podnikání přichází se zajímavým konceptem studia angličtiny.

Kvalitní angličtina = základ úspěchu - Znalost mezinárodních jazyků na pokročilé úrovni je v dnešní době stěžejní podmínkou pro přijetí na nejrůznější pracovní místa. Jedná se například o místa účetní nadnárodních firem, obchodní zástupce

Kurzy účetnictví Praha - školení - Kurzy účetnictví, školení mzdového účetnictví, daní a mnoho dalších kurzů.

Kompetence pro život - Projekt Kompetence pro život nabízí učitelům a jejich žákům implementaci měkkých dovedností zajímavým a zábavným způsobem přímo ve výuce.

Kurz Komunikací k úspěchu - Jaká dovednost má největší souvislost s úspěchem v životě? Je to vaše schopnost komunikovat.

Kurzy fotografie - Akademie tvůrčí fotografie nabízí zcela nové kurzy pod vedením profesionálních fotografů.

Koučování a leadership - Kurzy koučování podle mozku a kurz Leadership výkonnosti. Pro manažery, lídry a profesionální kouče

Konečně jedinečná školka pro Vaše děti! - Kdokoliv chce pro své dítě určitě to nejlepší. Pak je jistě vhodné myslet na precizní volbu školky, která má svojí váhu.

Kurzy účetnictví Praha - Naučíme Vás účetnictví, zpracování mezd, daní, účetnictví na PC a mnohé další. Stačí se přihlásit na naše kurzy konající se v centru Prahy. Přečtěte si na webu www.kurzucetnictvi.eu pozitivní ohlasy ú

Kurz Účetnictví a daňová evidence - seznámení s oborem účetnictví, příprava na praktickou činnost účetní

Kurz - vůdce malého plavidla - Videokurz špičkových českých odborníků, které uchazeči o kapitánský průkaz umožňují důkladnou přípravu na předepsané zkoušky.

Kreativní dílna FineArts - kreslení, malování, modelování, experimentování s rozmanitými materiály

Kurzy angličtiny Praha - Vyberte si z více než 10 typů kurzů angličtiny. Výuka probíhá po celý rok v centru Prahy. Kurzy angličtiny se konají v malých skupinkách, kde každému Vašemu dotazu věnuje zkušený lektor pozornost.

Kurz – Dynamiky peněz - Peníze. Každý z nás s nimi má problémy. Příliš málo jich skončí na našich účtech a příliš mnoho jich teče k našim věřitelům.

Kurz – Osobní efektivita - Když jste se narodili, tak vám nikdo nedal automapu na to, jak putovat životem.

Strana 1   Strana 2  

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 26162