biologie v kostce pro gymnázia

About


PVDnews je velmi mladá stránka, vznikla také na přelomu let 2006/07. Nicméně její cíl je jasný, přinést všem studentům gymnázií přehled o předmětu biologie a sloužit jako náhradní zdroj poznámek, jako náhrada výkladu nebo kontrola při studiu nabytých informací. Podle toho je web také konstruován. Naleznete kapitolu, kterou hledáte, v ní vyhledáte určený text a vytisknete si hledaný odstavec. Zájemci o kompletní poznámky si mohou rezervovat zdarma stažení "sešitu poznámek" ve formátu *.pdf. Studenti gymnázia v Prachaticích dokonce mohou získat již vytisknutou verzi.

Nutno dodat...


Web se vyvíjí a jeho vývoj je samozřejmě podnícem tím, že autor gymnáziem prochází postupně a výklad sestavuje uměrně tomu kolik už ho slyšel. V lednu 2006 tedy nejspíše "sešit poznámek" nedostanete. Naopak v roce 2008 již můžete klidně studovat náplň druhého ročníku. Některá fakta jsou do výkladu zahrnuta poněkud rozšířeně, tím předcházím rozdílům mezi výkladem na různých školách. Tento problém není možno zcela odstranit, což je samozřejmě velkou nevýhodou stránek.

Zcela sebekriticky


Jsem student prvního ročníku a do HTML a jiného programování jsem se zasvětil sám a tomu odpovídá klavalita stránek. Nenaleznete tam žádné dokonalé grafické efekty, ani ohromující detaily. Oproti tomu by měli být použitelné (ikdyž ne vzhledné) ve všech prohlížečích a na všech běžných rozlišeních monitoru.

Čtenáři: Proč bych tam měl líst?!


Odpověď na Vaši otázku:
-->Pokud chci doplnit své znalosti tak, aby byli stoprocentně použitelné ve školních lavicích.

-->Pokud jsem zameškal důležitou látku a potřebuji si jí doplnit.

-->Pokud hledám koncentrované vědění a chci si připomenout krásy biologie.
---
Pavel Soukup 02/07
biologie v kostce pro gymnázia Adresa : http://www.pvdnews.ic.cz/
Kategorie: Vzdělávání­, školství­, věda
Klíčová slova: gymnázium, biologie, věda, příroda, poznámky, tahák
Uloženo: 12.06.2006
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 2.8
Hodnocení webu: 2.7

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde