Web-Recenze


Vzdělávání­, školství­, věda

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W  X Y Z ?adresář jazykových škol a kurzů - jazykové školy a jazykové kurzy v Čr. přehled 2800 aktuálních kurzů, 790 škol. všechny typy kurzů - angličtina, němčina... jazyková škola aktualizuje každý jazykový kurz sama.

Automatizace - snímače - Principy měření polohy, rychlosti, zrychlení a teploty. Vysvětlení a popis schémat, odvození vztahů. Na webu naleznete vysvětlení principů, obrázky, schémata zapojení a jejich popis. Zajímavější metod

Angličtina pro děti - Základem webu je nabídka kurzů angličtiny pro děti. Publikovány jsou zde také tipy a triky pro učení angličtiny (nejen pro děti).

az weld stuchl s.r.o. - svářecí škola az weld - plzeň

Autoškola Trio Praha 7,8,9 a Brandýs nad - Autoškola TRIO Praha 7, 8, 9 a Brandýs nad Labem. Potřebujete řidičský průkaz? Tešíme se na Vás, Autoškola Trio Karel Lebr!

Autoškola Holubice - K výuce v naší autoškole používáme a doporučujeme výukový set AUTOŠKOLA? POHODLNĚ!

Autocad kurz - Nauč sa AutoCAD virtuálne v reálnom čase cez Internet za účasti lektora.

Angličtina online zdarma - obrázkový video slovník

Aira - školení a kurzy Excel, Word - Nabízíme školení práce s počítačem, kurzy Word, Excel, Office pro začátečníky i pokročilé. Mimo základní školení poskytujeme i specializované školení - AutoCAD, online maketing, SEO, zabezpečení počít

Auoškola Slon - Autoškola Slon působí v Brně řadu let. Ke každému žákovi přistupujeme individuálně a bereme ohled na jeho počáteční nejistotu.

Adresář jazykové školy a jazykové kurzy - Jazykové školy a jazykové kurzy v ČR. Přehled 3719 aktuálních kurzů, 920 škol.

Angličtina onlina zdarma - Web Angličtina v testech vám přináší sbírku praktických test, které můžete vyplňovat online a zadarmo. Učit se může být zábavné!

Angličtina Frýdek - Místek - „Neznáte angličtinu? Tak přijďte, až ji budete umět. Volné místo získá člověk, který cizí jazyk zná.“ Tak nějak by mohl vypadat přijímací pohovor uchazeče o zaměstnání. A mnohdy i podobně vypadá.

Anglická slovíčka zábavnou formou - Bezplatná online aplikace pro výuku anglických slovíček jednoduše, systematicky a zábavnou formou - zkoušením.

Armádní Noviny - Armádní Noviny - aktuální zpravodajství ze světa vojenské techniky

Angličtina online - Efektivní metoda výuky angličtiny, pro ty, kteří nemají čas, případně je nebaví docházet do jazykových kurzů, nebo pro věčné začátečníky. Sami si určujete kde, jak často a jak dlouho se budete učit.

Autoškola testy online - Děláte autoškolu? Koukněte se na naše nové testy online pro zjištění vašich znalostí. Získejte informace o bodovém systému, o aktuálních novinkách, akci Nemyslíš zaplatíš nebo se zasmějte s našimi vi

AC/DC dnes a zítra - AC/DC dnes a zítra nemusí být jen sloganem příznivců stejnojmenné australské rockové skupiny, ale tento pojem je blízký i všem personalistům. Je totiž zkratkou pro assesment a development centra.

Ako predávať s vyšším ziskom - Množstvo užitočných článkov ohľadne efektívneho predaja a komunikácie so zákazníkom.

Angličtina online zdarma - Anglický jazyk je třetí nejpoužívanější jazyk na světě, hned po čínštině a hindštině a určitě je to nejrozšířenější jazyk na světě.

Aspena jazyková škola - Jazyková škola Aspena jako jazykové centrum – poskytuje jazykové kurzy pro firmy, jednotlivce a děti metodou Helen Doron. Navíc zařízujeme detailní analýzy potřeb klienta a příjemný individuální příst

Angličtina = základ úspěchu - Kvalitní znalost jazyků na vyšší úrovni je v této uspěchané době nejednou podmínkou pro přijetí na nejrůznější pracovní pozice. Může se jednat o daňové účetní zahraničních firem, obchodní partnery pří

AbecedaPC - počítačová školení - Zajišťujeme počítačová školení kancelářských programů, CAD software, grafických programů od společností Adobe a Corel, školení tvorby webových stránek a školení pro správce.

Angličtina OnLine - Portál o anglickém jazyce - cenné rady, informace, materiály, odkazy.

Aira - školení a kurzy Excel (Praha) - Společnost Aira GROUP Vám nabízí profesionální počítačové kurzy Excel za skvělé ceny. V nabídce dále naleznete školení programů jako Microsoft Word, Outlook, PowerPoint, Adobe Photoshop a další.

Strana 1   Strana 2  

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 26162