Web-Recenze


Bydlení­, nemovitosti

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W  X  Y Z ?Ortopedické matrace - Ak sa túžite zobudiť ráno svieži, plní fyzickej a duševnej energie, potrebujete okrem iného aj dobrý matrac, preto Vám ponúkame zopár stručných rád ako si z našej ponuky vybrať ten najvhodnejší.

Obnova domu - Perfektná práca fotovoltika 10kwp je nainstalovana a zateplenie mi znizilo platbu asi o polovic plnyu

Oprava balkonu - Starší bytové domy mívají velice často problémy s balkony. Časté bývá zatékání, uvolněná dlažba nebo i zrezivělé či uvolněné zábradlí. Statika starých balkonů bývá často narušená.

Obklady a dlažby z přírodního kamene - Prodáváme přírodní kámen Travertin, který je vhodný k obkladům zdí, k pokládce dlažeb atd. Je odolný vůči mechanickému poškození, odolává povětrnostním vlivům, je velice snadno udržovatelný.

Okrasné výsadby v zahradě - Okrasné výsadby neboli okrasné záhony bývají jedním z nejdůležitějších prvků v zahradě. Tyto výsadby jsou v zahradě velmi důležitým estetickým prvkem, a proto je nutno vše dobře rozmyslet.

OdhadyDědictví.cz - východní Čechy - Jsme znalecká a poradenská agentura v oblasti realit. Zajišťujeme vyhotovení znaleckých posudků (vyjádření k ceně obvyklé, ocenění nemovitosti, stanovení tržní ceny), zprostřekování prodeje nemovitost

Obklady a dlažby velkých formátů- Kerlit - Kerlite- velkoformátová dlažba v mnoha různých provedeních.

Originální plastické obklady - Jaké jsou ve skutečnosti plastické obklady?

Obklady a dlažby a jejich dekory - Originální dekorativní obklady a dlažby v interiérech. Jak na to?

Okna a dveře - Dveře TWW, to je lety prověřená kvalita dřevěných dveří. Dveře TWW ozdobí vstup do každého domu či bytu. Zpracováváme všechny výrobky podle individuálního přání zákazníka.

Originální série dlažeb Selection - Nejnovější série Selection od výrobce Refin.

Obklady ve velmi zajímavém provedení - Kolekce Suite představuje mnoho zajímavých a dekorativních keramických výrobků.

Obklady se srdíčky? - Zajímavá dekorativní série s produkty na ozvláštnění interiéru nabízí výrobce Fap.

Objevte krásy Liberecka - Chcete nasát úplně jinou atmosféru? Bydlíte v nížinách a nemáte kam na výlety? Ubytování Liberec vám vaše dny dovolené jistě zpestří. Jsou tu Jizerské hory a s nimi spoustu dalších výprav a dobrodružs

Okrasné ploty s praktickým provedením - Betonové ploty se díky betonu mohou těšit z dlouhé životnosti, která je zapříčiněná velkou odolností vůči vlhkosti, klimatickým změnám i mechanickému působení.

Okenní rolety - Potřebovali byste poradit s výběrem okenních rolet? Od toho je zde firma URBÁNEK, která se specializuje na okenní rolety, žaluzie a garnýže! Nechte se inspirovat pestrou nabídkou okenních rolet, které

Odstranění nečistot z vody - Pro správnou a bezproblémovou funkci změkčovacího filtru je potřeba, aby byla vstupní voda bez mechanických nečistot. Filtrace vody je součástí změkčení vody.

Oplechování komínu - Hledáte specialisty na oplechování komínu? Levné Komíny Zeman s.r.o. provádí oplechování komínu s pomocí moderní techniky a postupů. Jejich řemeslníci jsou spolehliví a flexibilní – dokážou se totiž p

Odstranění tvrdosti vody - Tvrdost vody a vodní kámen? Jak snížit riziko zničení nových spotřebičů a sanitární techniky vodním kamenem?

Ohřívače vody - Uvažujte o pořízení ohřívače vody, který by splňoval ta nejpřísnější kritéria? Firma TOPMAX Teplice se specializuje na nejkvalitnější ohřívače vody, které v našem obchodě seženete za atraktivní ceny.

Okrasné doplňky do zahrad a interierů - V našem e-shopu najdete prvky zahradní dekorace z litého kamene, zahradní nábytek kamenný i dřevěný, rumpály, houpačky i prvky uměleckého kovářství.

Osvědčené krepové povlečení osvěží i zah - Krepové ložní povlečení na postele není třeba žehlit a nepomačká se ani během používání!

Orosená plastová okna: co s nimi? - Orosená plastová okna: co s nimi?

Oběhové čerpadlo přináší komfort do vaše - Zařízení, které slouží k tomu, aby dodalo protékající tekutině energii, a to konkrétně energii tlakovou, kinetickou a potenciální, se nazývá čerpadlo.

Opravdu kvalitní stínící technika - Opravdu kvalitní stínící technika

Strana 1   Strana 2   Strana 3  

MENU Úvod Přidání Editace recenze Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - nejoblíbenější Recenze? Podpořte nás O projektu Kontakt Admin
Řazení dle:

Kvality
Stáří
Abecedy

Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři


 


Celkem recenzí: 26594 
Copyright © 2005-2024 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde