Web-Recenze


Bydlení­, nemovitosti

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W  X  Y Z ?Jan Zloch – Stavební činnost a půjčovna - Zaměřuji se na rekonstrukce domů v Olomouci a okolí včetně kompletních interiérových a dokončovacích prací jako je malování, tapetování, instalace obložkových zárubní apod.

Jaká je správná tloušťka tepelné izolace - V posledních letech většina Čechů při výstavbě zděných rodinných domů používala keramické tvárnice či pórobetonové prefabrikáty. Své domy samozřejmě zateplili, ale většinou nedostatečně.

Jak vybírat pastová okna - Vybírat nová okna pouze podle ceny a vzhledu nestačí. I při výběru oken bychom měli posuzovat několik parametrů. Nejlevnější nemusí být vždy nejlevnější.

Jakou zvolit izolaci na zateplení domu - Požadavek každého investora je takový, aby zateplení bylo plně funkční a svým účelům aby sloužilo desítky let. Při výběru nejvhodnějšího izolačního materiálu je nutné brát v potaz místní povětrnostní

Jsou výhodnější tepelněizolační cihly ne - Mnozí investoři řeší před započetím stavby otázku, zda použít k výstavbě energeticky úsporné termoizolační cihly plněné minerální vatou nebo polystyrenem nebo zda použít klasické stavební materiály s

Jak na zateplení půdy - Mnoho majitelů domů při zateplování podceňuje zateplení půdy. Je nutné si uvědomit, že kvalitní zateplení půdy přináší nemalé finanční úspory za spotřebu energie a zvyšuje komfort bydlení.

Jakou zvolit izolaci pro zateplení domu? - Tepelnou izolaci je nutné volit tak, aby kvalitně a bez problémů sloužila řadu desítek let. Výběr vhodné izolace musí být zodpovědný.

Jak postupovat při renovaci domu - Pokud se rozhodnete renovovat dům postupně v jednotlivých etapách, je důležité volit správný postup a při renovaci jedné části domu počítat s dalším postupem oprav.

Jiří Šimon - realitní makléř - Jmenuji se Jiří Šimon a pomohu i vám prodat vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu a to ve vámi požadovaném čase. Jsem zvyklý nemovitosti prodávat – ne jen nabízet! Moje první schůzka s vámi je napro

Jak uniká teplo okny? - Je obecně známo, že okna patří k nejslabším článkům tepelných izolací domů. Je nutné si uvědomit, že okny uniká teplo různými způsoby.

Jak řešit vnější zateplení fasády? - Při zateplování domu majitelé nejprve uvažují o výměně oken a o zateplení fasády. Základem by vždy měl být zpracovaný prováděcí projekt.

Jak nejlépe prodat nemovitost - Kdo by se nechtěl ukázat v tom nejlepším světle u přijímacích pohovorů, před klienty nebo před rodinou svého nastávajícího či nastávající. Ve většině případů na to máme jen několik málo okamžiků.

Jak na výběr kvalitního ložního povlečen - Povlečení do své ložnice můžete vybírat podle celé škály parametrů. Při koupi nového povlečení se vyplatí zohlednit materiál, barvu, vzor, typ zapínání a samozřejmě i rozměry tak, aby maximálně odpoví

Jak mít postavený dům bez starostí? - Toužíte po novém bydlení? Sníte o rekonstrukci Vašeho bytu? Potřebujete zateplit Váš rodinný dům? Stavební firma Stavby Slovácku je tu jen pro Vás! Pomůžeme Vám splnit Vaše sny, bez zbytečných průtahů

Jímky, septiky a bazény - Stavíte dům? Jste duší zahrádkář? Máte děti? Tak to budete potřebovat někam odvést splaškovou a odpadní vodu a třeba taky použít dešťovou vodu na zahrádku. A k tomu všemu mít i bazén pro děti.

Jímky v místě bez kanalizace - Betonové jímky a septiky jsou užívány v místech, kde není možné napojit nemovitost na kanalizaci.

JAKON sro - krbová kamna HWAM - Krbová kamna HWAM z Dánska - dovoz. Prodej, instalace a servis krbových kamen HWAM, krbových vložek HWAM a krbových kamen WIKING.

Jak se zbavit spalin z krbu - Nerezové komíny jsou navíc velmi variabilní, sestavují se z jednotlivých dílů, takže bez problémů napojíte kouřovod do komínu nebo si sestavíte komín přesně na míru.

Jednoduchá a snadná pokládka venkovní dl - Originální a zajímavě provedené obklady a dlažby.

Je libo krb z e-shopu? - Dnes se dá zakoupit prostřednictví e-shopu velké množství různých druhů zboží.

Ještě zahájením výstavby rodinného domu - Volba bydlení v novém a moderním rodinném domě je pro mnohé zásadním krokem v životě. Pojďme si tedy povědět o několika aspektech, na které byste měli pamatovat již při prvopočáteční úvaze o výstavbě

Jak je důležité míti nádobí - Při zařizování domácnosti a kuchyně se nákup nádobí zdá být hračkou, která se během hodinky vyřeší a na otočku či pár kliknutí zařídí. Ale to zpravidla jen tehdy, než se do toho opravdu pustíte.

Jaké brány jsou nejlepší? - Moderní brány jsou základem každého oplocení. Musejí být pevné, kvůli ochraně, ale také designové, protože jsou vstupní branou do Vašeho soukromého světa.

Jezírko v zahradě - Stručný popis pro ty, kteří by si chtěli pořídit zahradní jezírko

JANOŠÍK OKNA-DVEŘE s.r.o. - Společnost JANOŠÍK OKNA-DVEŘE je moderní firmou specializovanou na výrobu oken, interiérových a vstupních dveří z čistě přírodních materiálů. Dvacet let, co v novodobé historii působíme na trhu, proká

Strana 1   Strana 2   Strana 3  

MENU Úvod Přidání Editace recenze Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - nejoblíbenější Recenze? Podpořte nás O projektu Kontakt Admin
Řazení dle:

Kvality
Stáří
Abecedy

Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři


 


Celkem recenzí: 26594 
Copyright © 2005-2024 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde