Web-Recenze


Bydlení­, nemovitosti

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W  X  Y Z ?Klíčové centrum - výroba klíčů - komplet - Klíčové centrum se již více než 25 let specializuje na výrobu klíčů, autoklíčů a kompletní zabezpečení pro domácnosti i firmy. U nás naleznete trezory i zámky na kola a zamykací systémy, cylindrické v

Kontrola domu termokamerou - Kvalitní termokamera vytvářející ostré a detailní infračervené snímky pomáhá při analýze pláště budov. Termografická měření úniku tepla odhalí špatně tepelně izolovaná místa i tepelné mosty.

Klíčové centrum - výroba klíčů - Klíčové centrum se již více než 25 let specializuje na výrobu klíčů, autoklíčů a kompletní zabezpečení pro domácnosti i firmy. U nás naleznete trezory i zámky na kola a zamykací systémy, cylindrické v

Kolik zateplením domu ušetříte? - Každý majitel staršího domu si klade otázku, kolik ušetří při zateplení domu a za jak dlouho se náklady vrátí. Je nutné si uvědomit, že topná sezóna v našich podmínkách je zhruba 8 měsíců a v horkých

Kvalitní plastová okna - Dodavatel kvalitních oken a dveří pro vaši stavbu a projekt. Výroba na zakázku i prodej skladových oken a dveří. Pobočky v Praze a v Brně, montáže po celé ČR i v zahraničí. Kvalitní a bezproblémová ok

Kontaktní zateplení budov - Součástí kompletního zateplení budovy je určitě i zateplení obvodového zdiva. Nejčastějším způsobem zateplení vnějšího zdiva je takzvané kontaktní zateplení.

Kotle od společnosti Agromechanika v.o.s - Český výrobce kotlů Agromechanika v.o.s. i se servisem

Kvalitní a levný nábytek - Nábytek od ověřených dodavelů

Krytina.sk - všetko o strešnej krytine - Portál venujúci sa problematike strešných krytín. Poradenstvo, tipy a zaujímavosti zo sveta striech a strešných krytín.

Konstruktivismus – Avantgardní směry prv - Konstruktivismus – Avantgardní směry první poloviny 20. století

Kde nakoupíte krbová kamna a krby? - Dnes jsou trendy výstavby tepelných zdrojů, jako jsou třeba klasická krbová kamna či oblíbené krby.

Kořenky, presovače na kávu - Na e-shopu Kumbál dekor naleznete (nejen) kořenky/mlýnky na koření, ale také presovače, díky kterým si uděláte výbornou kávu.

Kanadské sruby od profesionálů - Nabízíme stavbu kanadských srubů. Již více než 20 let se orientujeme v této oblasti. Jsme jedni z prvních stavitelů srubů v České republice.

Komfortní krb k úspornému vytápění - Každý krb či kamna mají něco do sebe. Stačí zjistit, co je právě pro vás nejlepší. Někomu vyhovují teplovzdušné krbové vložky, které vytápí celý dům díky rozvodu ohřátého vzduchu.

Kapsář nad postel - Ve stejném designu jako kapsář si můžete objednat také např. zavinovačku, spací pytel, povlečení do postýlky.

Klimatizace do bytu - Pro byty a malé domy jsou jednoznačně nejvýhodnějším řešením nástěnné klimatizace. Oceníte nízkou pořizovací cenu i snadnou instalaci a obsluhu.

Keramika s vizáží mramoru? - Imitace mramoru, ano nebo ne?

Keramická dlažba v rustikálním stylu - Rustikální styl. Jak vlastně vypadá?

Krása kamene v malém formátu - Kámen má vždy velkou tvrdost ať je malý nebo velký.

Kanadská krbová kamna a krbové vložky - Kanadská krbová kamna a krbové vložky, Vaše správná volba pro nadcházející topnou sezónu

Kanadské krbové vložky - Připravte se na zimu dokud je čas, topte úsporně, ekologicky a stylově

Keramická dlažba či obklad s metalickým - Zajímavé provedení interiérů.

Krbová litinová kamna - Firma TOPMAX Teplice nabízí krbová litinová kamna značky Mijava a Burrian. Rovnoměrně absorbují a vydávají teplo, hodí se do chalup i rodinných domů.

krásná dlažba a dekory kolekce Fap Pura - Vzorově zajímavé produkty od výrobce Fap, kolekce Pura.

Krásné dekory obkladů kolekce Cupido - Moderní dekorativní obklady a mozaiky z elegantní série Cupido od výrobce Fap.

Strana 1   Strana 2   Strana 3   Strana 4   Strana 5   Strana 6   Strana 7   Strana 8  

MENU Úvod Přidání Editace recenze Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - nejoblíbenější Recenze? Podpořte nás O projektu Kontakt Admin
Řazení dle:

Kvality
Stáří
Abecedy

Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři


 


Celkem recenzí: 26594 
Copyright © 2005-2024 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde