Kanadské krbové vložky

Tak už zase začíná topná sezóna, naštěstí ještě nepropukla naplno, a proto se ještě bez obav můžete pustit do výměny stávajícího způsobu vytápění. Pokud doposud topíte v krbu bez krbové vložky, měli byste si uvědomit neefektivitu takového topení. Krb, který postaví odborník, má maximální účinnost do 10% a to není věru mnoho, pokud stavěl krb někdo bez dostatečných zkušeností, nebude účinnost mnohdy dosahovat ani 5%. Tento způsob vytápění má pak dva následky: moc se neohřejete a dřeva budete potřebovat na zimu zbytečně mnoho. Je zde však řešení, osaďte Vás stávající krb kanadskou krbovou vložkou od renovovaného výrobce. Kanadské krbové vložky jsou schopné dosáhnout účinnosti blížící se 90%. Kromě účinnosti Vám nabízí dlouhou dobu hoření, 12 hodin hoření na jedno přiložení Vám nabídne víc jak jedna krbová vložka. Otázka pro ty z Vás, kteří topí v otevřeném krbu – kdy se vám podařilo přiložit po 12 hodinách a ještě oheň vzplál, nebo alespoň po 8 hodinách.
Pokud se Vám myšlenka krbové vložky zalíbila, ale nemáte krb, nezoufejte, je zde pro Vás řešení v podobě samostatných krbových kamen, které díky svému designu budou zdobit jak Vaší chalupu, tak i moderně zařízený byt. Pro velké prostory jsou k dispozici i taková krbová kamna, která jsou vhodná spíše na vytápění hal, celých srubů, nebo například restaurací, nejen svým výkonem, ale i dobou hoření která převyšuje 24 hodin.
Pokud myslíte zeleně, jsou kanadská krbová kamna a vložky to pravé právě pro vás. Topení dřevem a biomasou je nejen šetrné k životnímu prostředí, ale navíc naší planetu nijak nezatěžuje. CO2 které se při spalování dřeva a biomasy uvolňuje, zase příroda při růstu spotřebuje. Možná Vás napadla otázka co emise? Můžete zůstat v naprostém klidu, díky technologii dvojitého spalování a dlouhého hoření produkují moderní kanadská krbová kamna a vložky mnohdy i méně jak 2 gramy za hodinu hoření.

Kanadské krbové vložky Adresa : http://www.vanellus.eu/
Kategorie: Bydlení, nemovitosti
Klíčová slova: Krbová, kamna, krbové, vložky
Uloženo: 07.10.2014
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 1
Hodnocení webu: 1

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde