Keramika s vizáží mramoru?

Vytvořte si ve svém domově luxusní prostředí. Myslíte, že to není tak jednoduché? Myslím si, že s obklady a dlažbami, se kterými se setkáte na Pevero to zas nebude až takový problém.
Výrobci keramických obkladů a dlažeb vyrábí své výrobky v různých imitacích přírodních materiálů. Jsou to především kámen, dřevo, kov či beton a mnoho dalších. Jednou z krásných provedení obkladů či dlažeb, které jim propůjčují dojem luxusu, je imitace mramoru. Tento krásný kámen, který má mnoho verzí a provedení, dokáže opravdu do prostředí, kde bude použit přinést krásu a eleganci a navodí pocit luxusu. V dnešní době, kdy se obklady a dlažby dostávají do celého interiéru, nejen do koupelen, ale vévodí také obývacím pokojům či dokonce ložnicím, není problém zařídit si byt v luxusním provedení s keramickými obklady a dlažbami.

Můžeme k tomu použít například dlažby www.pevero.cz/granigliati-c46 ze série Granigliati od keramické společnosti Atlas Concorde. Dlažby této série jsou vhodné především do velkých butiků či nákupních center. Jsou vyráběny totiž v širokém barevném spektru, kde najdeme až dvanáct barev, které mezi sebou ladí a dají se výborně kombinovat, takže můžeme vytvářet rozličné obrazce. Na velké ploše tak může krásně vyniknout i silný zrcadlový lesk dlažeb, či kombinace matných či lesklých ploch. Dokonalý efekt přírodního mramoru nás tak překvapí svou krásou a luxusním prostředím, které dokáže vytvořit.
Velmi zajímavým prvkem této série je i plastický dekor, který můžeme použít jako obklad na stěny interiérů.
Existuje mnoho výrobců, kteří do svého výrobního programu vloží obklady či dlažby v imitaci mramoru. Jedním z nich je i keramická společnost Monocibec, kde je najdeme v sérii nazvané Ethnos. Série se trošku liší od ostatních imitací mramoru tím, že je pro ni charakteristické pískovcové zabarvení s výrazným žilkováním. Mozaika pro provedení mramoru je zde krásným dekoračním prvkem. Výrobky série Ethos přinesou do Vašich koupelen či jiných interiérů krásu, eleganci a luxus.
Takto bychom mohli pokračovat ještě dlouho, protože luxusní obklady a dlažby v imitaci mramoru vyrábí velká většina keramických společností.
Pokud se právě pro obklady a dlažby v imitaci mramoru rozhodnete, určitě budete mít z čeho vybírat a budete si moc vytvořit prostředí, které pokud doplníte odpovídajícím nábytkem a dalšími nezbytnostmi bude vypadat velmi originálně a luxusně a budete se v něm cítit jako v zámeckých komnatách.
Keramika s vizáží mramoru? Adresa : http://www.pevero.cz
Kategorie: Bydlení­, nemovitosti
Klíčová slova: obklad, dlažba, kuchyně, koupelna, exteriér, interiér, mozaika
Uloženo: 31.10.2014
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Tip: nejlepší výběr dovolených 2024


 
Copyright © 2005-2024 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde