Kanadská krbová kamna a krbové vložky

Pomalu nám začíná zima a mnozí z nás stále uvažují nad tím, jak a čím budou v zimě topit. Každý by chtěl mít topení co nejpohodlnější a co nejlevnější. Pokud se ale podíváme na rostoucí ceny energií, zejména pak elektřiny a plynu, musí nám být jasné, že pohodlnost jde ruku v ruce s vysokými finančními náklady. Co když by Vám někdo řekl, že topit se dá pohodlně i dřevem? Asi byste mu zprvu nevěřili, pokud jste alespoň slyšeli o kanadských krbových kamnech, bude Vám tato myšlenka vrtat v hlavě a bude to správně. Kanadská krbová kamna jsou dnes na vysoké technologické úrovni a díky tomu nejenom produkují velké množství tepla, ale navíc některé produkty vydrží hořet na jedno přiložení okolo 12 hodin a to už se dá pohodlným topením nazvat.
Technologie není pouze elektronika, ale může se to týkat správného využívání vzduchu při topení v krbových kamnech. O technologii dvojitého spalování každý někde zaslechl, ale co víte o technologii umývání skla pomocí proudění horkého vzduchu? Díky rokům výzkumů nyní můžete pozorovat oheň přes krásně čiré sklo bez nutnosti trávit čas drhnutím skla. Systém deflektoru a druhé technologii spalování s regulací proudění vzduchu (EBT2) zaručuje produkci emisí krbových kamen méně jak 2,9g za hodinu a minimální množství popela. Další technologické pokroky se týkají samotných materiálů, například porcelánová ocel, která neztrácí svojí krásu ani při vysokých teplotách a údržba stačí vlhkým hadříkem, nebo technologie spalinové komory, na kterou je poskytována doživotní záruka.
Pokud jste zaměření ekologicky, jsou krbová kamna a krbové vložky z Kanady to pravé pro Vás. Topit dřevem a biomasou je šetrné k přírodě, nejen tím, že spalujeme něco, co je obnovitelné, ale i tím, že vyprodukované CO2 které vzniká při spalování, příroda opět zužitkuje při své obnově.
Jde-li Vám o cenu za topení, tak v této kategorii Vás kanadská krbová kamna velice mile potěší, topení dřevem a dřevěnou biomasou je obecně řazeno mezi nejlevnější způsoby topení, s účinností přes 70% se Vaše náklady sníží na úplné minimum.

Kanadská krbová kamna a krbové vložky Adresa : http://www.pacificenergy.cz/
Kategorie: Bydlení­, nemovitosti
Klíčová slova: Pacific, Energy, kanadská, krbová, kamna, krby
Uloženo: 14.10.2014
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 1
Hodnocení webu: 1

 
Copyright © 2005-2020 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde