Web-Recenze


Počítače

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z ?Pc-shopik.cz - Servis pc v praze nonstop.Levně rychle cokoliv z IT.

Error.unas.cz - Velice kvalitní stránka o softwaru všeho druhu. Správce ElectriX

Bemid Computers - internetový obchod - Prodej výpočetní, černé a bílé techniky, tvorba webových aplikací, servis...

PC poradna a nejen to... - Jste-li v koncích, zkuste web Poradny.

Antivirové programy ke stažení zdarma - Web o antivirech, antispyware, antispamu, a dalších které můžete používat úplně zdarma a legálně. Popis, srovnání, zkušenosti, výhody, stažení.

Programování a grafika - Na internetu existuje hodně stránek o programování webových stránek, php, html atd..

PC modding - Na webu se dájí najít různé recenze hardwaru a softwaru, taktování, crash testy, návody, galerie PC.

JPC s.r.o. Partner LYNX, Brave, - Prodej výpočetní a digitální techniky s přátelským přístupem. Internetový obchod pro celou ČR, kamenné prodejny Lysá nad labem a Soběslav. Autorizovaný prodej a servis PC LYNX, Brave

Market Clonet - Prodej a kompletní servis Vašeho PC. Poradíme s výběrem notebooku, sestavíme PC dle Vašich požadavků. Komponenty, periferie, spotřební elektro za skvělé ceny až k Vám domů.

Pixel Art - Žijeme pixel po pixelu.

Šrotovné na web konečně v Čechách - Odevzdejte Váš starý, neefektivní web a dostanete slevu 20% na novou a účinnou web prezentaci, která Vám, na vzdory současné krizi, začne konečně vydělávat peníze.

Jaký notebook? Dobrá otázka... - Ptáte se jaký notebook? My vám rádi pomůžeme! S naším průvodcem notebooků, jejich specifikacemi a dalších tipů před nákupem vašeho mechanického miláčka, už nikdy nevyberete špatně!

WaR3z.cz - WaR3z Fórum - Aplikace, Hry, Filmy, Hudba - vše zadarmo!

kvalitní eshop - počítače za super ceny

PCnapoveda.cz - Máte problém s PC? Vyřešíme ho.

Warezko - Rozsáhlá databáze software, počítačových her, filmů a seriálů, hudby, atd. Denně více než 1000 nových downloadů.

blahinet - downloady pc her a mp3 alb

www.TuningPC.cz - TuningPC.cz - PC-tuning, casemodding, rady a návody, testy a benchmarky, elektronická schémata, programy a rady pro mobily, PC-tuning galerie, PC-tuning Fórum...

Czech-developers.net - Czech-developers.net - Stránky nezávislého vývojářského studia

ITzdenda, počítače na míru, služby... - Stavba PC na míru, sítě, opravy, servis, reinstalace...

Xmaestro.com - Novinky, recenze a testy hardware, software. Internet, sítě, bezpečnost. Návody, zajímavosti, triky a tipy. Tuning, moding a overclocking.

AmboGraphics Art - Jestli hledáte kvalitní a zajímavé pozadí pro váš počítač nebo nějaký jiný grafický prvek, je tato stránka pro vás.

Gigant PC - pronájem počítačů - Váš kvalitní partner na pronájem počítačů, notebooků, serverů, tiskáren a pronájem software. Zároveň poskytujeme profesionální servis a správu zařízení Vaší kanceláře neboli outsourcing IT.

Spe4ker - Spe4ker - nový portál pro programátory

Daňová evidence - účetní software AdmWin - Daňová evidence - účetní software AdmWinDE - komplexní informační systém pro drobné podnikatele a malé firmy. Dále nabízíme účetní software pro podvojné účetnictví, software pro autoservisy, hotelové

Strana 1   Strana 2   Strana 3   Strana 4   Strana 5   Strana 6   Strana 7   Strana 8   Strana 9   Strana 10   Strana 11   Strana 12   Strana 13   Strana 14   Strana 15   Strana 16   Strana 17   Strana 18   Strana 19  Chcete zde mít odkaz na Vaše stránky? Přidejte svou recenzi

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 25900 
Copyright © 2005-2018 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde