Web-Recenze


Počí­tače

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z ?PC-NOW.SK - Miesto kde sa začína na internete!!!(oYo)

Pc-shopik.cz - Servis pc v praze nonstop.Levně rychle cokoliv z IT.

Error.unas.cz - Velice kvalitní stránka o softwaru všeho druhu. Správce ElectriX

Bemid Computers - internetový obchod - Prodej výpočetní, černé a bílé techniky, tvorba webových aplikací, servis...

PC poradna a nejen to... - Jste-li v koncích, zkuste web Poradny.

Antivirové programy ke stažení zdarma - Web o antivirech, antispyware, antispamu, a dalších které můžete používat úplně zdarma a legálně. Popis, srovnání, zkušenosti, výhody, stažení.

Programování a grafika - Na internetu existuje hodně stránek o programování webových stránek, php, html atd..

PC modding - Na webu se dájí najít různé recenze hardwaru a softwaru, taktování, crash testy, návody, galerie PC.

JPC s.r.o. Partner LYNX, Brave, - Prodej výpočetní a digitální techniky s přátelským přístupem. Internetový obchod pro celou ČR, kamenné prodejny Lysá nad labem a Soběslav. Autorizovaný prodej a servis PC LYNX, Brave

Market Clonet - Prodej a kompletní servis Vašeho PC. Poradíme s výběrem notebooku, sestavíme PC dle Vašich požadavků. Komponenty, periferie, spotřební elektro za skvělé ceny až k Vám domů.

Pixel Art - Žijeme pixel po pixelu.

Šrotovné na web konečně v Čechách - Odevzdejte Váš starý, neefektivní web a dostanete slevu 20% na novou a účinnou web prezentaci, která Vám, na vzdory současné krizi, začne konečně vydělávat peníze.

Jaký notebook? Dobrá otázka... - Ptáte se jaký notebook? My vám rádi pomůžeme! S naším průvodcem notebooků, jejich specifikacemi a dalších tipů před nákupem vašeho mechanického miláčka, už nikdy nevyberete špatně!

WaR3z.cz - WaR3z Fórum - Aplikace, Hry, Filmy, Hudba - vše zadarmo!

kvalitní eshop - počítače za super ceny

PCnapoveda.cz - Máte problém s PC? Vyřešíme ho.

Warezko - Rozsáhlá databáze software, počítačových her, filmů a seriálů, hudby, atd. Denně více než 1000 nových downloadů.

blahinet - downloady pc her a mp3 alb

www.TuningPC.cz - TuningPC.cz - PC-tuning, casemodding, rady a návody, testy a benchmarky, elektronická schémata, programy a rady pro mobily, PC-tuning galerie, PC-tuning Fórum...

Czech-developers.net - Czech-developers.net - Stránky nezávislého vývojářského studia

ITzdenda, počítače na míru, služby... - Stavba PC na míru, sítě, opravy, servis, reinstalace...

Xmaestro.com - Novinky, recenze a testy hardware, software. Internet, sítě, bezpečnost. Návody, zajímavosti, triky a tipy. Tuning, moding a overclocking.

AmboGraphics Art - Jestli hledáte kvalitní a zajímavé pozadí pro váš počítač nebo nějaký jiný grafický prvek, je tato stránka pro vás.

Gigant PC - pronájem počítačů - Váš kvalitní partner na pronájem počítačů, notebooků, serverů, tiskáren a pronájem software. Zároveň poskytujeme profesionální servis a správu zařízení Vaší kanceláře neboli outsourcing IT.

Spe4ker - Spe4ker - nový portál pro programátory

Strana 1   Strana 2   Strana 3   Strana 4   Strana 5   Strana 6   Strana 7   Strana 8   Strana 9   Strana 10   Strana 11   Strana 12   Strana 13   Strana 14   Strana 15   Strana 16   Strana 17   Strana 18   Strana 19  

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 26162