Web-Recenze


Počítače

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z ?DISKUS, spol. s r.o. - Distribuce datový - Distribuce datových nosičů světových značek: IBM, OCZ Technology, Imation, Exabyte, HP, Sony. Profesionální služby v oblasti značení a evidence datových médií. Systémy pro skladování a transport datov

Jak odhalit zloděje svého počítače - Poradíme Vám jak můžete sledovat případného zloděje Vašeho počítače.Nebo jak vzdáleně spravovat svůj počítač.

Optimalizace pro vyhledávače - V dnešním světe plném elektroniky, techniky a internetu bývá mnohdykrát opravdu velmi složité se prosadit s nabídkou našich služeb pomocní internetových vyhledávačů.

Virtual Web - Sme dizajnérske a vývojové štúdio, ktoré sa zameriava na tvorbu webových stránok, optimalizáciu web stránok, grafické práce a Facebook marketing.

Redakční systém - Redakční systém AiPublisher je komplexní systém od společnosti AiVision, s.r.o., díky němuž získáváte plnou správu nad vašimi stránkami.

Výroba USB flash disků - co všechno to o - USB flash disky, přezdívané také jako „malá kapesní média s různou kapacitou“ dobývají ve své specifické kategorii multimediální svět

Web ICT manažer – informace pro váš busi - Relevantní informace jsou v dnešním businessu klíčové pro udržení konkurenceschopnosti. Bez nich se nedají dělat správná rozhodnutí a vybírat optimální řešení pro podnikové IT.

Mindformer s.r.o. - Vzdělávací, koučovac - Vzdělávací společnost MindFormer s.r.o. – top kvalita, tradice a skvělé výsledky ve vzdělávání. Organizujeme semináře s předními odborníky a praktiky na legislativu.

JanKoWeb - Návody, postřehy a rady ze světa software pro každého. Nemusí pršet, stačí když kape...

Levné flash disky | USB-flash.cz - Internetový prodej levných USB flash disků a USB gadgets.

Novinka v bezdrátovém přenosu dat - iTwin - bezdrátový přenos dat

Užitečný web pro majitele Sound Blasterů - Graficky dobře vyvedený, přehledný a informačně velmi obsáhlý web o alternativních ovladačích zvukových karet Sound Blaster a EMU.

Cloudové služby - Cloudové služby firmy Microsoft - Office 365 a Windows Intune. Jsou nabízeny zákazníkům přes internet, tím se ušetří za serverovou infrastrukturu, energie, správu it a licence.

Plnohodnotné elektro : Telefón Huawei V - Denne ho používame. Malé elektro, ktoré môžeme nezištne nosiť vo vrecku a spoľahnúť sa naň vždy keď potrebujeme komunikovať – mobilný telefón. Nevieme si dnes bez neho pravdepodobne predstaviť život.

Laserová nebo inkoustová tiskárna? - Ve většine domácností nalezneme velmi rozšířené levné inkoustové tiskárny. Nicméně, už i ony mají konkurenci – laserové tiskárny. Pořád drahá záležitost, hodící se spíše do velkých kanceláří, nebo ne?

Spuštěn nový e-shop PC Assist - Zabýváme se prodejem a servisem výpočetní techniky. Dodáváme počítačové sestavy na míru, sestavy od renomovaných výrobců, software, hardware, spotřební materiál, digitální techniku a jiné.

INTERNETNET - Internet Plzeň, Domažlice, Doubravka, Slovany, Lochotín, Skvrňany, Vinice, Bory, Staňkov, Holýšov

Školení ICT Pro - Vyberte si z naší široké nabídky kurzů

Nextwind - Repasované pc, notebooky, ... - Prodej kvalitních a levných repasovaných počítačů, notebooků a jiné výpočetní techniky.

Faktura program AdmWin - Programy pro malé a střední firmy.

Oprava Notebookov,Servis Notebookov,opra - Profesionálny servis notebookov za super ceny! Diagnostika ZADARMO! Volajte 0911 347 123. Všetky druhy opráv ako LCD displej, grafická karta, oprava základnej dosky, výmena pántov, plastov, čistenie,

JD Computers - software na zakázku - Software na zakázku online, ekonomický a informační webový systém, specializované zakázkové aplikace

Servis notebooků Kema ntb - Nabízíme profesionální pozáruční opravy notebooků a počítačů Více zde: http://ntbservis.webnode.cz/

Projektově.CZ - Řízení projektů Projektově.CZ. Jednoduchý systém pro online řízení projektů, delegování úkolů a kontrolování.

Nejlepší iPhone Servis v Plzni a okolí! - Oprava iPhonu Plzeň je nejlepším Servisem v Plzni a okolí. Máme mnoho výhod oproti naší konkurenci!

Strana 1   Strana 2   Strana 3   Strana 4   Strana 5   Strana 6   Strana 7   Strana 8   Strana 9   Strana 10   Strana 11   Strana 12   Strana 13   Strana 14   Strana 15   Strana 16   Strana 17   Strana 18   Strana 19  Chcete zde mít odkaz na Vaše stránky? Přidejte svou recenzi

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 25900 
Copyright © 2005-2018 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde