Web-Recenze


Počí­tače

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z ?tipcom.cz - tipcom.cz počítače, inzerce, bazar. Rozsáhlá nabídka od soukromých osob, prodejců a e-shopů. Bezplatná inzerce, až 8 fotek k inzerátu. Nové i bazarové zboží z celé ČR.

Výroba www stránok Subject - Výroba na mieru šitých www stránok, elektronických obchodov a internetových aplikácií. Grafické návrhy, webdesign, reklamné banery. Servis výpočtovej techniky.

Vydelekzreklam.cz zábavný portál - Nový informační portál plný zábavy a informací ze světa internetu.

Počítače, notebooky - inzertní server - inzertní server výpočetní techniky - od počítačového pravěku až po současnost. Notebooky, mini notebooky, pc sestavy, herní konzole, počítače, periférie, LCD monitory, díly, hry, software, hardware. V

DISKUS, spol. s r.o. - Distribuce datový - Distribuce datových nosičů světových značek: IBM, OCZ Technology, Imation, Exabyte, HP, Sony. Profesionální služby v oblasti značení a evidence datových médií. Systémy pro skladování a transport datov

Jak odhalit zloděje svého počítače - Poradíme Vám jak můžete sledovat případného zloděje Vašeho počítače.Nebo jak vzdáleně spravovat svůj počítač.

Optimalizace pro vyhledávače - V dnešním světe plném elektroniky, techniky a internetu bývá mnohdykrát opravdu velmi složité se prosadit s nabídkou našich služeb pomocní internetových vyhledávačů.

Virtual Web - Sme dizajnérske a vývojové štúdio, ktoré sa zameriava na tvorbu webových stránok, optimalizáciu web stránok, grafické práce a Facebook marketing.

Redakční systém - Redakční systém AiPublisher je komplexní systém od společnosti AiVision, s.r.o., díky němuž získáváte plnou správu nad vašimi stránkami.

Výroba USB flash disků - co všechno to o - USB flash disky, přezdívané také jako „malá kapesní média s různou kapacitou“ dobývají ve své specifické kategorii multimediální svět

Web ICT manažer – informace pro váš busi - Relevantní informace jsou v dnešním businessu klíčové pro udržení konkurenceschopnosti. Bez nich se nedají dělat správná rozhodnutí a vybírat optimální řešení pro podnikové IT.

Mindformer s.r.o. - Vzdělávací, koučovac - Vzdělávací společnost MindFormer s.r.o. – top kvalita, tradice a skvělé výsledky ve vzdělávání. Organizujeme semináře s předními odborníky a praktiky na legislativu.

JanKoWeb - Návody, postřehy a rady ze světa software pro každého. Nemusí pršet, stačí když kape...

Levné flash disky | USB-flash.cz - Internetový prodej levných USB flash disků a USB gadgets.

Novinka v bezdrátovém přenosu dat - iTwin - bezdrátový přenos dat

Užitečný web pro majitele Sound Blasterů - Graficky dobře vyvedený, přehledný a informačně velmi obsáhlý web o alternativních ovladačích zvukových karet Sound Blaster a EMU.

Cloudové služby - Cloudové služby firmy Microsoft - Office 365 a Windows Intune. Jsou nabízeny zákazníkům přes internet, tím se ušetří za serverovou infrastrukturu, energie, správu it a licence.

Plnohodnotné elektro : Telefón Huawei V - Denne ho používame. Malé elektro, ktoré môžeme nezištne nosiť vo vrecku a spoľahnúť sa naň vždy keď potrebujeme komunikovať – mobilný telefón. Nevieme si dnes bez neho pravdepodobne predstaviť život.

Laserová nebo inkoustová tiskárna? - Ve většine domácností nalezneme velmi rozšířené levné inkoustové tiskárny. Nicméně, už i ony mají konkurenci – laserové tiskárny. Pořád drahá záležitost, hodící se spíše do velkých kanceláří, nebo ne?

Spuštěn nový e-shop PC Assist - Zabýváme se prodejem a servisem výpočetní techniky. Dodáváme počítačové sestavy na míru, sestavy od renomovaných výrobců, software, hardware, spotřební materiál, digitální techniku a jiné.

INTERNETNET - Internet Plzeň, Domažlice, Doubravka, Slovany, Lochotín, Skvrňany, Vinice, Bory, Staňkov, Holýšov

Školení ICT Pro - Vyberte si z naší široké nabídky kurzů

Nextwind - Repasované pc, notebooky, ... - Prodej kvalitních a levných repasovaných počítačů, notebooků a jiné výpočetní techniky.

Faktura program AdmWin - Programy pro malé a střední firmy.

Oprava Notebookov,Servis Notebookov,opra - Profesionálny servis notebookov za super ceny! Diagnostika ZADARMO! Volajte 0911 347 123. Všetky druhy opráv ako LCD displej, grafická karta, oprava základnej dosky, výmena pántov, plastov, čistenie,

Strana 1   Strana 2   Strana 3   Strana 4   Strana 5   Strana 6   Strana 7   Strana 8   Strana 9   Strana 10   Strana 11   Strana 12   Strana 13   Strana 14   Strana 15   Strana 16   Strana 17   Strana 18   Strana 19  

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 26162