Web-Recenze


Počí­tače

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z ?Czech-developers.net - Czech-developers.net - Stránky nezávislého vývojářského studia

CAD Studio - Software pro 2D a 3D CAD (AutoCAD, Inventor), Autodesk partner

Cool Viktor - Super stránka pre majiteľov webových stránok.

COUNTER WAREZ PHORUM - Nejlepčí warez ever :P

CICMANEC.SK – POČÍTAČE & ELEKTRONIKA - Garancia najnižších cien! Notebooky, PC zostavy, komponenty, LCD, tlačiarne, hry, konzoly, PDA, GPS navigácia, MP3 prehrávače, digitálne fotoaparáty, servisné služby.

Creative Webdesign - Creative Webdesign - tvorba www stránek a eshopů, grafický design a SEO optimalizace.

Chceš mít svůj vlastní server? ServerFor - Nevíš si rady se serverem? Potřebuješ poradit? ServerForum.cz je web, který ti odpoví a poradí.

CAD zone - Vše o CAD programech - aktuality, články, návody, odkazy. Eshop s nabídkou 2D a 3D programů: AutoCAD, IntelliCAD, Rhinoceros a další.

CDRShop.cz - Prodej CD,DVD, paměťové karty, USB flash disky, MP3 přehrávače, MP4 přehrávače, sluchátka, myši a klávesnice, tonery, cartridge, datové pásky, kamerové miniDV, kamerové pásky VHS, audio-video pásky, o

Články o PC - Blog o internetu ,počítačích ,hardwaru i softwaru.

Comtera - Tvorba webových prezentací a e-shopů s jednoduchou obsluhou v administračním rozhraní, možnosti snadné editace a správy obsahu.

Cestovní příkazy, cestovní náhrady - Nabízíme ekonomický software pro efektivní správu firemních vozidel a pracovních cest. Nápomocny Vám budou zejména aplikace kniha jízd, cestovní náhrady, cestovní příkazy, stravné apod.

C.T.S.E. Servis, s.r.o. - Informační a komunikační technologie, Elektroinstalace.

Co se starým počítačem nebo mobilem? - Prodejte nám jej, výkupní ceny najdete na našem webu.

CRM poradenství - CRM poradenství, prezentace a prodej komplexního online CRM systému INEX. Zdarma vypracování analýzy, podrobná prezentace a návrh řešení. Šetření času i financí u firem.

CompForts - Oprava notebookov, najnižšie ceny, záruka 24 mesiacov, NONSTOP servis

CAD programy 4M - Prodej a podpora CAD programů za nízkou cenu z dílny 4M nejen pro architekty a stavební projektanty. Obecný 4M IntelliCAD, komplexní architektonický program IDEA a specializované programy pro jednotli

CAD Software - GstarCAD kvalitní náhrada AutoCADu za výhodnou cenu.

Čištění výpočetní techniky - čištění PC, tiskáren, rozvaděčových skříní, výměny filtrů

Call centra a multimediální systémy - Web je určen především společnostem a institucím, které uvažují o zřízení call centra nebo multimediálního kontaktního centra. Ta pomáhají firmám lépe pečovat o jejich zákazníky a zvyšovat kvalitu pos

CAD software pro elektroinstalace - FineELEC je software pro návrh a výpočty elektroinstalací budov v jednom.

Custom PC - Custom PC - Stavba počítačů na míru

Cloudové služby - Cloudové služby firmy Microsoft - Office 365 a Windows Intune. Jsou nabízeny zákazníkům přes internet, tím se ušetří za serverovou infrastrukturu, energie, správu it a licence.

CRM od D3Soft ve zdravotnictví? Proč ne? - Vývoj, úprava a implementace podnikových informačních systémů na míru. CRM řešení, ERP řešení, tvorba webu. Vedení a koordinace projektů, audit It.

CAD Fórum tipy a triky - Web CADforum.cz nabízí tisíce tipů a utilit pro AutoCAD a další CAD aplikaceMENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 26162