Jaký notebook? Dobrá otázka...

Jaký notebook? To je otázka, na kterou se ptá spousta lidí. Jak se může v tom množství někdo orientovat? Asi žádné odvětví z počítačového průmyslu nemá tolik modelů a typů k výběru, jako právě to s notebookama. Máme možnost koupit notebook malý, velký, střední, zelený i oranžový, matný i lesklý, lehký i těžký, silný i slabší. Proto nákup nového notebooku může být velmi tvrdým oříškem. Přece jenom není to zrovna levná záležitost a tak je klíčové vybrat ten správný, který nám vydrží a bude nám pomáhat při všech činnostech, ke kterým bude třeba.
Víte vůbec, že jsou čtyři typy notebooků?
První je netbook - malý přenosný prcek, na kterém s oblibou surfují po internetu mladí studenti, ať už ve školách, v kavárnách nebo i doma.
Další je ultrabook - lehký, tenký se skvělým designem. Nenechte se ale obalamutit jeho vzhledem. Většinou pod klávesnicí ukrývá silné "železo", které vás podpoří, kdykoliv to bude třeba.
A co takhle nejrozšířenější typ? Říká se mu všestranný notebook (nebo také základní), hodí se kamkoliv. Můžete ho vzít sebou na dovolenou nebo na prázdniny, můžete ho také mít doma místo "velkého" počítače. Všestrannost je zkrátka jeho předností.
A poslední kategorie patří velkým notebookům (nebo také stolním notebookům). To jsou ta největší "děla" na kterých rozjedete náročné grafické aplikace typu AutoCAD nebo ty nejnovější a nejnáročnější hry.
Tak to máme první rozdělení. Myslíte si, že už si můžete v klidu vybrat svůj notebook? Aní náhodou! Musíte se také rozhodnout na základě jeho specifikací a funkcí, co využijete a co ne. A kde to mátě najít, ptáte se? Zde příjde na řadu náš web, kde se dozvíte toto všechno plus něco navíc! Co třeba některé tipy před koupí? Na co si dát pozor a na co nezapomenout? Přijďte se kouknout sami! Chystáme také speciální průvodce na koupi prcků - "Jaký netbook?" nebo, co musíte zohlednit při koupi nadupaného herního notebooku.
Těšíme se na vaši návštěvu!
Jaký notebook? Dobrá otázka... Adresa : http://www.jaky-notebook.cz
Kategorie: Počítače
Klíčová slova: jaký notebook, jaký netbook, herní notebook, nejlepší notebook
Uloženo: 07.02.2012
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 1
Hodnocení webu: 1

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde