Web-Recenze


Počítače

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z ?Rady na hardware - Autor porovnává staré a nové technologie, testuje běžně dostupný hardware a sděluje své staré i nové poznatky o dané problematice.

První záchrana dat z Kingston SSDNow - Česká společnost DATARECOVERY jako první na světě provedla úspěšnou záchranu dat z high-end SSD disku Kingston SSDNow.

Desingby - webhosting - Desingby - komplexní řešení pro Váš webhostingNabízíme dlouholeté zkušenosti s poskytováním webhostingu zúročené ve vývoji vlastního, v českých podmínkách unikátního hostingového systému.

Správa dokumentů a dat i úzká spolupráce - Smart Share ECM sjednocuje správu a sdílení dokumentů, informací a dat napříč operačními systémy a odděleními společností. Unikátní vlastnosti týmové spolupráce bez nutnosti používání emailu urychlují

CAD Studio - Software pro 2D a 3D CAD (AutoCAD, Inventor), Autodesk partner

Tvorba www stránek společností Keysoftcz - Tvorba www stránek společností Keysoftcz

SMS zadarmo - Posielanie SMS správ zadarmo nie je na internete nič nové. Je tu však nový systém, ktorý funguje ako križovatka niekoľkých SMS brán. Stačí si medzi nimi vybrať a odosielať...

Info o PC - Skoro vše o PC!,jak si koupit počítač,Ram,Diskzajímavosti atd.

a-z toner - renovace tiskových tonerů a kazet.

photofiltre - chcete výborný grafický program zdarma ? tak neváhejte a navštivte tuto stránku.

HOTWEB - PC hry, software, hardware - tránka zaměřená na nejžhavější zprávy na netu ohledně PC her, hardwaru a softwaru. Plná zábavných videí a obrázků, prostě For fun.

TAPETU.OKAMZITE.EU - tapety na plochu PC - Obrovské množství tapet na plochu vašeho monitoru zdarma.

Pavel Balíček - webdesigner na volné noz - www tvorba, webdesign, grafické návrhy, SEO Optimalizace

icomp | Vše o PC - Nejlepší recenze ze světa Software, hardware , her ,ale i videi atd............

SoftMania.sk - Download programů a her - Přehledný katalog pro download programů a her.

Prodejce počítačové technologie - Prodejce počítačové technologieVelkoobchod - Maloobchod

Sbírka zdrojových kódů. - Samples.cz je sbírkou zdrojových kódů. Narozdíl od referencí či přiruček pro začátečníky uvádíme skutečné (a používané) příklady, které Vám pomohou se rychle orientovat v situaci.

Mikroprocesor 8051 - Web o mikroprocesoru 8051, jeho vlastnostech, architektuře a jeho programování. Web obsahuje popis důležitých registrů, popisuje paralelní porty, seriový port, čítače a časovače, přerušení, instrukce.

Biometricky chraneny USB kluc - Biometricky chraneny USB kluc,kde su DATA kryptovane najsilejsimi kryptovacimi algoritmami - NAOZAJ BEZPECNE DATA. Moznost bezpecne telefonovat cez VOIP klienta priamo s USB

myIT.cz - notebooky, počítače obchod - Internetový obchod s notebooky a počítači, nejlepší ceny na internetu

Game-Club Gaming P. - web vsetko co sa týka PC a PC hiera

PhotoshopStar - Grafický a webový portál

Tetronik – stravovací a docházkové systé - Vývoj a výroba systému pro evidenci docházek, přístupových systémů a stravovacích systémů.

Inovio - schvalování došlých faktur - Produkt INOVIO Schvalování došlých faktur je internetový firemní portál, který umožňuje elektronický oběh faktur a přehledný management faktur.

Levné a nejlevnější repasované notebooky - 1. KUKU PC počítače Praha - nejlevnější výprodej nových i repasovaných notebooků Hewlett Packard, IBM, DELL, Compaq, HP, Fujitsu Siemens. Spolehlivé notebooky pro studijní i multimediální použití.

Strana 1   Strana 2   Strana 3   Strana 4   Strana 5   Strana 6   Strana 7   Strana 8   Strana 9   Strana 10   Strana 11   Strana 12   Strana 13   Strana 14   Strana 15   Strana 16   Strana 17   Strana 18   Strana 19  Chcete zde mít odkaz na Vaše stránky? Přidejte svou recenzi

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 25900 
Copyright © 2005-2018 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde