JPC s.r.o. Partner LYNX, Brave,

Nabídka zahrnuje počítače na míru, počítačové sestavy LYNX, BRAVE a JPC, notebooky, pc komponenty, tiskárny, LCD monitory, LCD TV, software, mobilní telefony, mp3 přehrávače, digitální fotoaparáty za dobré ceny.

Široký sortiment, přehledné uživatelské rozhraní, detailní informace o produktech.

Počítače na míru.
Navrhneme Vám počítačovou sestavu přesně podle Vašich potřeb a přání.
Doprava nad 10.000,- kč ZDARMA.

Kdo v dnešní době netouží po pomocné ruce? A my Vám takovou pomocnou ruku nabízíme. Zabýváme se od roku 1998 prodejem počítačů, jejich servisem, poradenstvím, tvorbou videofilmů, tvorbou internetových prezentací, výstavbou, údržbou a servisem počítačových sítí atd.

Přijďte se podívat do některé z našich kamenných prodejen kde nabízíme také služby internetové kavárny.

V roce 2004 byly nově spuštěny internetové stránky s e-obchodem, na kterých se dočtete informace o nabízených produktech – hardware, software, on-line stav zboží na skladě, popis jednotlivého zboží, obrázky atd. Zákazníci si on-line mohou objednávat zboží pohodlně po celých 24 hodin každý den. Portfolio produktů se neustále rozšiřuje a spolu s ním se rozšiřují i řady spokojených zákazníků a objem prodeje.V roce 2004 jsme také získali ohodnocení TOP LYNX Partner a od 1.5.2005 jsme se stali servisním střediskem těchto značkových počítačů.

Jsme autorizovanmi prodejci notebooků Asus, LYNX, Umax, Acer, Fujitsu-Siemens, MSI, IBM - Lenovo, Hewlett-Packard a mnohé další.

Od 1.7.2005 přešla veškerá práva a povinnosti na JPC s.r.o.

JPC s.r.o. je společnost, která si zakládá na kvalitě, široké nabídce zboží, dostupnosti zboží, přijatelných cenách a spolupráci.

Počítače, notebooky a jiné zboží dodáváme v lokalitách Lysá nad Labem, Milovice, Nymburk, Poděbrady, Benátky nad Jizerou, Brandýs nad Labem, Čelákovice, Praha, Sadská, Soběslav, Veselí, Tábor, Týn nad Vltavou, Bechyně, Planá nad Lužnicí atd. Internetový obchod obsluhuje celé území Česka.


Dopravu zajišťujeme prostřednictvím služby PPL nebo České pošty až do domu (nad 10000 zdarma). Možná je též doprava ještě týž den, pokud je zboží skladem.

V současné době má naše společnost 6 zaměstnanců.


Nabídka pro odběratele na obchodní spolupráci a prodej zboží


Dospěli jste k závěru, že Váš stávající dodavatel je drahý, neplní své služby dle Vašich představ a nemůže Vám nabídnout tak široký sortiment zboží jako naše firma ?
Zkontaktujte se s námi – najdeme spolu řešení !!! Sdělte nám stávající ceny, objemy a Vaše požadavky, my se Vám budeme snažit pomoci – jsme JPC s.r.o.! Výhodné to bude pro obě strany.


Jistě si říkáte, kde koupit kvalitně, rychle, a bez problémů.. Tip na kvalitní nákup bez obav je zde: obchod.jpc.cz , tento eshop je ověřen svou rychlostí dodávek a kvalitním přístupem k zákazníků, minimem reklamací. Ve své nabídce nabízí téměř 15.000 položek zboží, což je ideální pro výběr a nákup požadovaného zboží dle výběru zákazníka. Naleznete zde počítače, komponenty, mobilní telefony, fotoaparáty, spotřební elektroniku, televizory, dvd přehrávače, autorádia, satelitní techniku, vše včetně příslušenství a za velmi rozumné ceny. Co je další výhodou je sekce partneři,ve které najdete tipy na spřízněné weby,nabízející stejnou kvalitu, jako je firma JPC s.r.o.


JPC s.r.o. Partner LYNX, Brave, Adresa : http://obchod.jpc.cz
Kategorie: Počítače
Klíčová slova: lynx, lysá, soběslav, asus, logitech, sony, fs, umax, servis, genius, samsung
Uloženo: 20.05.2006
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 1
Hodnocení webu: 1

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde