Web-Recenze


Pení­ze, finance

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W  X Y Z ?Chcete mít svou vlastní firmu? - S námi ji budete mít! Stačí chtít!V podnikání s námi zůstanete svobodní a nezávislí.Váš věk zde nehraje žádnou roli. Délku pracovní doby si určíte sami. K rozjezdu vystačíte jen s malým vstupním kapit

ČESKÉ AKCIE - Poptávky po stovkách neobchodovaných akcií.

CERD - Registr dlužníků - Centrální registr dlužníků České republiky je největším národním i nadnárodním bankovním a nebankovním informačním systémem, který umožňuje vyhledávat nesplacené závazky osob a ekonomických subjektů.

CryptoSvet - CryptoSvet.cz - portál na bitcoin a kryptoměny. Novinky, zprávy, recenze, návody, soutěže, kurzy kryptoměn a mnohem více..

Co jsou to offshore společnosti? - Jedná se o společnosti založené v zemích, které při splnění určitých podmínek nebo na základě speciálního zákona upouští od zdanění příjmu této společnosti a většinou také od požadavku na předkládání

Consulting by Winston Wofle & Co - MARTINA HEINRICHOVÁ, PRAHAJednatelka společnosti

Co dělat s náhodnými výdaji? - Stalo se Vám, že jste z ničeho nic měli výdaj, s kterým jste ani náhodou nepočítali a který bylo potřeba ihned zaplatit? Jistě takovýchto případů je mnoho, stačí špatně zaparkovat a může Vás to klidně

Co znamená pojem investiční zlato - S pojmem investiční zlato se jistě setkalo mnoho lidí, ale často nevědí, co se pod ním skrývá. Velmi často se na mne lidé obracejí, abych jim přiblížil, co se pod pojmem investiční zlato skrývá. Proto

CryptoSvet - Bitcoin a kryptoměny - Nabízíme čtenářům ta nejrelevantnější témata napříč celým kryptoekosystémem tj. aktuální dění a vývoj na trhu s kryptoměnou, zákony, regulace, pravděpodobný výhled a nejdůležitější události.

Chcete nejlevnější povinné ručení? Obrať - Každý by rád platit na povinném ručení co nejméně. Přitom proto nemusíte udělat příliš. Stačí jen vyhledat internetové stránky Porovnejruceni.cz a o nic víc se starat nemusíte.

Chystáte rekonstrukci výrobní haly? - V průběhu roku 2011 by měla být vyhlášena nová výzva programu Nemovitosti, ze kterého lze čerpat dotaci ve výši až 500 mil. na rekonstrukce objektů.

České banky a pojišťovny - Citibank má několik kreditních karet, mezi ty nejhlavnější tří Citi Shopping, při které se vám vrátí až 10% z vašeho nákupu, není proto potřeba půjčky a můžete spořit jednoduše. Můžete tak získat až

CzFond - český investiční fond - Český investiční fond

Cestovní pojištění - Sjednejte si nejlevnější cestovní pojištění online prostřednictvím této moderní aplikace.

Český nezávislý monitor HYIP fondů - Monitoruje investice do HYIP fondů, čímž zvyšuje šance na zisk a zhodnocení peněz či zajímavý přivýdělek. Publikuje investiční portfolio a příležitosti na internetu. Upozorňuje na SCAMy a neplatiče.

Čerpejte dotace z EU na technologie - Využijte možnosti získat až 60% dotace na pořízení nových strojů a technologií v rámci programů OPPI Potenciál a Inovace.

Co dělat a jak vybrat úvěr. - Volba správného úvěru je velmi důležitým krokem, pokud se rozhodneme financovat jakékoliv naše finanční potřeby pomocí půjčky.

Chcete půjčku bez přiznávání příjmů? - Rádi byste si půjčili peníze, ale banka vám je nedá? Zkuste se obrátit na půjčky bez registru.

ČPP rozšiřuje tým podpory pro OVB Allfin - Spolupráce OVB Allfinanz s Českou podnikatelskou pojišťovnou se v posledních letech úspěšně rozvíjí. Nemalou zásluhu na tom mají lidé, kteří o společnost OVB v ČPP pečují.

Co je vlastně telemarketing - Co je to telemarketing, jaké jsou jeho druhy a kde je uplatňován.

Credit Free Ostrava, půjčky a rady - Finanční poradenství, bankovní i nebankovní půjčky a úvěry

Centrální registr dlužníků ČR - Centrální registr dlužníků České republiky (CERD) je největším národním i nadnárodním bankovním informačním systémem (BRKI) a nebankovním informačním systémem (NRKI), který umožňuje vyhledávat nesplac

Chcete půjčku co nejdříve? Jedině půjčka - Kdo si někdy zkoušel brát půjčku v bance, jistě ví, jak obtížné je získat bankovní úvěr. Pokud však využijete nebankovní půjčky bez registru a poplatku, je úspěch a získání peněz téměř jisté.

CENTROPOL ENERGY energie s CENTROPOL - Společnost CENTROPOL ENERGY, a.s. působí na trhu s elektřinou již od roku 2007 a v minulém roce se stala CENTROPOL největším alternativním dodavatelem v Česku co do počtu zákazníků.

CRM systém - customer relationship manag - Proč se vyplatí CRM řešení a přínosy systém CRM - Komplexní pohled na zákazníky - jeho obrat, zisk, odebírané položky, saldokonto, platební morálka, ceny, smlouvy, reklamace, kontaktní osoby, jednání,

Strana 1   Strana 2  

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 26162