Web-Recenze


Kultura, umění­, hudba

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W X Y Z ?Létající lampiony přání - Lampiony štěstí jsou již dlouholetým prodávaným výrobkem na našem trhu.K nám do Evropy přišly původem z Asie.

linkin park 4eveeer - super stránka o lp aj s videami a novinkami

Lordi Od A Do Z - Vše o Metalové skupině Lordi. Nevíte kdo je Mr. LOrdi, Awa, Ox, Amen a Kita, tak tady se to dozvíte.Skoro všechno o finské Metalové skupině Lordi.

LINGAM - black metalová smečka, Olomouc - Pro ty, kteří se s kapelou setkávají poprvé, bych ve stručnosti uvedl pár základních informací. Lingam působí čtyři a půl roku. Styl Lingam se prodírá zhruba někde mezi pagan a atmosferickým blackem.

Lístky na koncerty - Chodíte rádi na koncerty či sportovní akce a nebaví vás čekání v dlouhých frontách na vstupenky? Máme pro vás řešení.

Lady Gaga - fotky a mp3 - Informace o populární zpěvačce Lady Gaga, její fotky a mp3 Poker Face a mp3 Eh Eh.

Lidová muzika FRGÁL - Hrajeme lidové písně folklorních regionů Slovenska, Moravy, Čech, ale také Maďarska, Rumunska, romské písně a jiné pro radost sobě a našim posluchačům.

Literární dílna Klar - Literární webové stránky

Lavička pro Václava Havla jako památník - Praha má nový památník v podobě lavičky pro našeho prvního porevolučního prezidenta.

LaCultura.cz - LaCultura.cz je nový e-magazín, zaměřený na kulturu jak v České republice, tak na celém světě. Projekt staví na myšlence nabídnout praxi a pozdější reference začínajícím autorům - především studentům

Lola Band - jazz kapela - Lola Band je jazzová skupina z Litvínova, která hraje jazz hlavního proudu a to jak vlastní skladby, tak i standardy. Jazzová kapela Lola Band seskupuje hudebníky litvínovského North Big Bandu a hraje

L. Ron Hubbard-nejvýznamější Američan - Časopis Smithsonian uznal L. Rona Hubbarda za jednoho z nejvýznamnějších Američanů všech dob.

Lekce kytary - Kde najít kvalitní lekce kytary u nás i v zahraničí. Udělali jsme srovnání mezi jednotlivými lekcemi kytary online a nabízíme vám naše poznatky. Hrát na kytaru je možné z pohodlí svého domova, tak pro

Lightshow Pyroterra - Jedinečná akční světelná show podbarvená elektronickou muzikou. Nejnovější vybavení a efekty na poli světelné techniky vyvinuté speciálně pro naši show.MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 26162