Web-Recenze


Kultura, umění­, hudba

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W X Y Z ?Czech Musician - Fórum, které vzniklo na podporu české hudební tvorby na počítači.

Čítárny - knížky pro děti a nedospělé - Citarny.cz propaguji každý zajímavý projekt pro děti v oblasti knižní kultury, nové knihy, recenze knih, zajímavosti z této oblasti. Na webu najdete databázi spisovatelů, ilustrátorů a překladatelů. U

Country-beat CWBC - Oficiální web country kapely CWBC. Denně aktualisováno! Kulturní servisy, každodenní zpravodajství z Vysočiny, zajímavosti, mp3 nahrávky kapely z živých koncertů, možnosti výdělku z provizí z koncertů

Cirkus Humberto - Nová prezentace Cirkusu Humberto.

Co se děje v Praze? RASTAMASHA! - Prague Night Life in Roots Style! Výběr z programu pražských klubů, barů a hospůdek, kde se dobře hraje. Reggae, ska, dub, rocksteady, 2tone, raggga i raggajungle

Country a trampská kapela Knokaut - pohoda kapela, která hraje v klasickém složení hudebních nástrojů pro radost a potěšení ostatním i sobě.Hrajeme nejen country, trampskou a folkovou muziku, ale v podstatě cokoliv, co mají lidi rádi.

club-fajnradio taneční radio - jseme internetové amatetrké taneční radio vysílajíci na free serwereh.pokud chcete nam napsat nebo si nas poslechnout tak na nasich www. www.club-fajnradio.wz.cz

Cimbálová muzika Jánoš z Valašska - Cimbálová muzika Jánoš – zahrajeme Vám folklórní písně k tanci i poslechu. Cimbál, housle, kontrabas, viola a klarinet zaručí tu správnou muziku. www.cimbalova-muzika.eu

CRYSTAL.YC.CZ - graffiti z Prahy - nejoblíbenější stránka o graffiti z prahy

Citarny propaguji dobré knihy už desátý - Už deset let, od roku 2002 přináší nejoblíbenější literární a knižní portál Citarny.cz tisíce aktuálních a zajímavých informací.

Connie Talbot – Malá i velká zpěvačka - Fanklub osmileté Connie Talbot z Anglie. Nadchla celý svět kouzelným hláskem při vystoupení v soutěži Británie hledá talent. Doporučujeme si prohlédnout její i další video.

Česko hledá SuperStar 3 - Stránka, která dokonale schrnuje veškeré dění kolem SuperStar 3. SuperStar 3, informace, novinky, bulvár, články, wallpapery. Fotogalerie. Fotky ze SuperStar 3. Mp3 ke stažení ze SuperStar 3.

Cimbálová muzika Slanina - Cimbálová muzika, slanina, cimbálovka, lidová hudba, praha, ostrava, brno, rožnov pod radhoštěm, valašské meziříčí, frenštát pod radhoštěm, kopřivnice, olomouc, zlín.

Color Memory - Natočení a následný střih svatby, maturitního plesu, promo videa pro vaší společnost, oslavy narozenin, či jiných významných dnů a dalších akcí, na které chcete mít vzpomínky.

Chropotínský háj - Fotogalerie. Přírodní rezervace pod Orlickými horami je zároveň bažantnicí. Poprvé bylo toto území vyhlášeno v roce 1955, poté došlo k dvojímu přehlášení v letech 1988 a 1992.

Čertův důl - Čertův důl je kouzelné území podél říčky Zdobnice mezi Slatinou nad Zdobnicí a Rybnou nad Zdobnicí. Projít tudy se dá v každém ročním období s jinými pocity.

Česko hledá SuperStar - Česko hledá Super Star - rád bych vám představil mojí stránku o pořadu česko hledá superstar. Konkrétně o 3. řadě superstar.

CZ Novinky, PR články, odkazy - CZ Novinky, zprávy, aktuality, PR články, katalog internetových, webových stránek, odkazů, foto prezentace. video prezentace.

České fanstránky Rammstein - Stránka věnovaná hudební skupině Rammstein. Najdete tu aktuální a pravidelně doplňované novinky, diskografii, historii, efekty, tapety ke stažení a mnoho dalšího.

Chcete se dobře bavit? Firemní akce s er - Malba karikatur – to je ono. To zajisté pobaví. Kvalitní dílka tohoto typu si lidé rádi uchovávají na památku.

CENTROPOL ENERGY pro Český rozhlas - Poměrně po krátké době se stal CENTROPOL ENERGY významným dodavatelem pro veřejné instituce z oblasti dodávky elektřiny. Zákazníci společnosti CENTROPOL ENERGY a.s. je MVČR, Český Rozhlas etc.

CdShopMusik.cz Internetový prodej - CD shop - nejširší nabídka hudbyMENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 26162