Ubytování České Budějovice-LEVNÝ PENZION

Ubytování České Budějovice nabízí pobyt v prostorném dvoupokojovém apartmánu pro 1 - 4 osoby a v komfortních perfektně čistých jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, kvalitně vybavených chladničkou, vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí s rádiem, mikrovlnkou a varnou konvicí.

Levný penzion České Budějovice na jednu i více nocí, nedaleko centra, výstaviště a vysokoškolské koleje VŠTE, poblíž v okolí je firma Robert Bosch a pivovar Budvar.

Ubytování se řadí mezi oblíbené penziony ve městě České Budějovice, ochotný personál poskytuje kvalitní ubytovací služby a rád vyhoví vašemu přání, zda upřednostňujete postele spojené (manželské), nebo samostatné (oddělené).

Krátkodobé i dlouhodobé ubytování České Budějovice lze kromě dovolené využít pro jednotlivce, ale i pro služební cesty a pracovní skupiny.

Levné ubytování České Budějovice lze využít na jednu nebo více nocí.

V chladných a zimních měsících je hotel České Budějovice perfektně vytápěn ústředním topením, s možností vlastní regulace teploty. V létě jsou k dispozici velké přenosné ventilátory ve všech pokojích.

Levné dlouhodobé ubytování České Budějovice vám nabídneme uzavíratelné a nepřetržitě monitorované parkoviště pro osobní automobily a možnost parkování dodávkových automobilů před budovou penzionu.

Pro cykloturisty a motocyklisty nabízí levné penziony České Budějovice zdarma garáž pro jízdní kola a motocykly.

Penzion České Budějovice si Vás dovoluje pozvat do vlastní restaurace, kde připravuje pro své hosty chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti chodů snídaňového menu od 7: 00 do 10: 00 hodin.

V okolí ubytování České Budějovice se v oblasti Jižní Čechy nachází mnoho cyklistických i turistických tras a velké množství kulturních a historických památek.

Hotely České Budějovice doporučují hostům ve volném čase i v době dovolené prohlídku historického centra města.

Ubytování v soukromí České Budějovice je vzdáleno pouhých 6 km od zámku Hluboká nad Vltavou. Výlet kde můžete, kromě Státního zámku navštívit také Lovecký zámek se ZOO je možné absolvovat výletní lodí po řece Vltavě a prožít krásnou a zajímavou dovolenou v Jižních Čechách.

Ubytování České Budějovice-LEVNÝ PENZION Adresa : http://www.ubytovani-cbudejovice.cz
Kategorie: Cestování­, dovolená
Klíčová slova: ubytování, České, Budějovice, levné, levný, penzion, penziony, hotel, hotely, kr
Uloženo: 21.11.2023
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Tip: nejlepší výběr dovolených 2024


 
Copyright © 2005-2024 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde