Slevový portál zaměřený na cestování – t

Dlouhodobého úspěchu však dosáhly jen některé z nich – ty, které se poučily z chyb ostatních a samy nabídly něco víc. Jedním z těch prosperujících je i server VýhodnáCena.cz, který k přehlednosti a nabídce zaměřené na cestování, zážitky a dárky nabídl i sourozence, slevový agregátor Nejsleva.cz.

O tom, že VýhodnáCena.cz není obyčejným slevovým portálem, svědčí i to, že na rozdíl od desítek ostatních nemá slovo sleva v názvu. Cílem projektu totiž není bezhlavě prodávat nejrůznější produkty. Místo toho se zaměřuje na kvalitní a ověřené služby s tématikou cestování, wellness a dalších zážitků.

Právě tato specializace dělá z VýhodnéCeny jasně identifikovatelný a zapamatovatelný projekt. Každý, kdo chce na několik dní v roce někam odcestovat a přijít na jiné myšlenky, zde najde přesně to, co hledá. Zájezdy, ubytování v apartmánech a stovky další oblíbených produktů – se slevou i 80 a více %.

Za projektem stojí společnost FIDELIO, s.r.o., která na českém webu působí od roku 2005. Zkušenosti firmy zajišťují spolehlivý provoz jak českého a novějšího slovenského slevového portálu, tak i slevového agregátoru Nejsleva.cz.

NejSleva - www.nejsleva.cz - slevový agregátor, kde máte největší slevy pod jednou střechou
Nabídka pro firmy

VýhodnaCena.cz přináší benefity jak zákazníků, tak firmám. Ty běžně za několik dní získají stovky objednávek.

Prodáváte služby a přemýšlíte, jak zvýšit obrat? Nechcete předem platit za nejistou reklamu? Pak je pro vás slevový server jako dělaný!

Po ujednání podrobností se vaše nabídka objeví na slevovém portálu a během pár hodin si může získat požadovaný počet zákazníků. Získáte peníze, objednávky a práci na týdny dopředu. A navíc, za propagaci a reklamu zaplatíte pouze provizi, spokojení zákazníci se k vám budou vracet stále.
Navštivte portál VýhodnáCena.cz

Chcete na několik dní vypnout a užít si naprostého klidu, pohodlí a skvělých služeb? Láká vás možnost na několik dní odjet pryč a být jen s těmi, na kterých vám nejvíc záleží? Jste firma a chcete zvýšit obrat? Navštivte specializovaný portál Výhodnácena.cz a vyberter si z pravidelně aktualizované nabídky zájezdů, dovolených i wellness pobytů.
Slevový portál zaměřený na cestování – t Adresa : http://www.vyhodnacena.cz/
Kategorie: Cestování, dovolená
Klíčová slova: slevy, nakupování, cestování, zájezdy, wellness,
Uloženo: 17.04.2011
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 5
Hodnocení webu: 5

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde