Nový život

Konečně .. pravda!
Nemáte nadváhu, protože jste jedli příliš mnoho!
Máte nadváhu, protože jste nejedli dost!

To je pravda. Nejedli jste dostatek něčeho, co je pro naše tělo základní. Vašemu tělu schází něco, co potřebuje k tomu, aby bylo silné a zdravé - základní výživa.

Takže, aby přežilo a žilo s nedostatečným přísunem živin, které mu dáváte, vaše tělo dělá tři věci:
První: Zpomalí Váš metabolismus, aby Vás učinilo méně aktivní. Tímto zpásobem uchovává energii a zbývající vzácné výživné látky. Proto se cítíte unavení.

Druhá: Jako následek zpomaleného metabolismu začíná uskladňovat více tuků, protože si myslí, že hladoví.

Třetí: Jestliže má Vaše tělo nedostatek živin (dokonce i jedné jediné mikroživiny, která má udržet zdravé Vaše vlasy), tak to způsobí, že to "zesílí" Váš hlad a chutě a doufá, že budete jíst potřebné živiny. Samozřejmě, že většinou sáhnete po nějaké dobrotě, po polotovaru nebo po podobném na živiny chudém jídle, které způsobilo nedostatek živin na začátku! Takže tím prodloužíte problém, zatímco ztrácíte zdraví, životní energii a pokračujete v nabírání váhy.


Diety, omezení jídla, dělená strava, hypnóza, prášky na potlačení hladu a pod. potlačují jen příznaky tělo se zhoršuje díky nedostatku živin vyplývajícího z omezení jídla. Další významný problém je masivní úbytek svaloviny souběžně s úbytkem tuků. Takže když znovu Váhu naberete (což se nazývá JO-JO příznak), tak přiberete jen tuky. (pokud přitom necvičíte jak blázen) Takže skončíte s ochablým tělem, které je ještě v horší kondici, než když jste začali. Plus se to podepíše i na Vašem zdraví, protože máte dokonce i méně živin k obnově Vašich buněk, což je ta počáteční příčina, proč jste přibrali váhu.

Co je odpověď?
Potřebujete odstranit příčinu obezity na buněčné úrovni. Což Vám umožní se rychle zbavit tuků se zdravými návyky a udržet si stále ideální váhu.

Náš program je speciálně zaměřen na příčinu problému. Funguje na buněčné úrovni a rychle zregeneruje Vaše tělo a obrátí podmínky, které způsobily přibrání váhy. Výsledek je rapidní úbytek váhy, dramatický nárůst energie a vitality a zářivost, kterou Vaši přátelé a rodina zaznamená už za několik dní.

Váš život se změní k lepšímu.

Máte možnost změnit svůj dosavadní život, ale musíte chtít a mít odhodlání. Programy, které regulují váhu a dodávají nárust energie a vitality - existuje řada lidí, kteří vyřešili svou váhu a i zdravotní problémy. Žádné diety, hladovění, stres, JOJO efekt, atd.

FAKTA: 26let na trhu, v 62zemích světa,tudíž 62 atestací na výrobky, vědecký tým - 20 nej.lékařů z celého světa včetně Louis Ignarro(Nobelova cena), a 35mil.klientů.

Zakladáme si na tom, že neprodáváme jen programy, ale nabízíme kompletní servis, tudíž každý klient má svého osobního poradce, který je s ním po celou dobu redukce, ale i potom.
Nový život Adresa : http://www.hubnete.cz/zvesela
Kategorie: život, zdraví­
Klíčová slova: Změna k lepšímu
Uloženo: 25.06.2006
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 2.4
Hodnocení webu: 2.4

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde