Křečové žíly - operace laserem

Jsou vaše nohy bolavé? Chcete šetrnou a rychlou úlevu? Klinika Laser Esthetic nabízí CHIVA metodu, nebo endovasculární laser, který vyřeší váš problém s křečovými žílami. Vše v místní anestezii. Šetrná operace, ambulantní zákrok, bez nutnosti hospitalizace.
V raném stádiu se křečové žíly léčí konzervativním způsobem jako je používání speciálních elastických punčoch nebo užitím venofarmak, léků, které zvyšují napětí žilní stěny a zlepšují oběh krve. Tento způsob léčby pouze zmírňuje průběh onemocnění, vyléčit jej však nedokáže.
Druhým, radikálním způsobem, jak léčit křečové žíly je léčba chirurgická, v dnešní době nepoužívají již takové operační technicky, které jsou pro pacienta maximálně šetrné, provádí se v lokální anestezii, bez nutnosti hospitalizace a dalšího výrazného omezení pacienta. V určitých vhodných indikacích se používá také speciální laser. Léčba obecně spočívá v co nejšetrnějším odstranění křečové žíly. Postižené žíly se nijak "nečistí". Funkci odstraněné křečové žíly převezmou ostatní nepostižené žíly.
Křečové žíly - operace laserem Adresa : http://krecove-zily.laseresthetic.cz/
Kategorie: Život, zdraví
Klíčová slova: plastická chirurgie, akné, liposukce, léčení obezity, křečové žíly, plastická ch
Uloženo: 30.10.2008
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2018 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde