Aromaterapeutický kurz Aromaterapia

Víte, co je aromaterapie?

Pojem aromaterapie se používá v oboru fytoterapie: Aroma znamená příjemnou vůni a terapii, léčbu, jejímž cílem je léčit duševní nebo fyzické onemocnění.

Je to léčebná praxe, která využívá vlastnosti 100% čistých éterických olejů k obnovení rovnováhy a osobní harmonie. Tato technika pracuje na fyzických systémech, emocích a mysli, čímž podporuje fyzické zdraví a pohodu.

Historie aromaterapie


Stručně můžeme začít tím, že starší kultury oceňují terapeutické přínosy aromatických rostlinných olejů. Starověká védská literatura Indie a historické texty čínské medicíny dokumentují význam aromatických olejů pro zdraví a spiritualitu. Na východě existují záznamy, které odhalují existenci primitivních lihovarů, které se používaly 5 000 let, i když pravděpodobně vyráběly pleťové vody místo éterických olejů.

Hippokrates, považovaný za „otce medicíny“, použil aromatické fumigace k vymýcení moru z Athén a římští vojáci byli posíleni v aromatických lázních a masážích. Nejzajímavější aromatické tradice však patří starověkým Egypťanům. Lékaři z celého světa šli do Egypta, aby se naučili aroma léčbu od mistrů té doby. Je známo, že v roce 1000 A.D., doktor Avicenna představil chladicí systém v destilačním procesu, takže extrakce éterických olejů byla rafinovanější a efektivnější.
Aromaterapeutický kurz Aromaterapia Adresa : http://pedidosdecursos.com/
Kategorie: život, zdraví­
Klíčová slova: aromaterapia curso online com certificado
Uloženo: 22.01.2020
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 5
Hodnocení webu: 5

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde