SÍLA DOTEKU - pečujte o své tělo i duši

Síla doteku je internetovým obchodem pro všechny, kteří hledají přírodní produkty pro zdraví a krásu. V e-shopu najdete množství užitečných přírodních produktů a přírodní kosmetiky i zajímavé informace o jejich využití a blahodárných účincích.
Produkty v e-shopu Síla doteku jsou ve své nejčistší podobě a té nejvyšší kvalitě, často splňují certifikace BIO, CPK nebo CPK BIO.
Stěžejními přírodními prostředky pro zdraví a krásu jsou v e-shopu Síla doteku panenské oleje (mj. lněný olej, bio pupalkový olej, rakytníkový olej 100%, panenské kokosový olej, dýňový olej aj.). Panenské oleje, lisované za studena většinou ze semen či plodů rostlin nacházejí široké uplatnění jako tělové oleje v péči o poškozenou pokožku. Pro své cenné bioaktivní složení se však užívají také vnitřně – panenské oleje pomáhají řešit řadu zdravotních obtíží, představují prevenci civilizačních chorob. Pro lahodnou chuť a exotickou vůni nacházejí uplatnění i ve zdravé kuchyni.
E-shop Síla doteku nabízí také vonné oleje, které kombinují blahodárné působení panenských olejů a relaxační i terapeutické účinky vonných esencí. Esenciální oleje jsou k dispozici také v čisté podobě. Z dalších prostředků aromaterapie pak nechybí ani přírodní osvěžovače vzduchu, vonné masti (např. hřejivé masti na celulitidu či bolavé svaly) nebo vonné inhalační tyčinky.
V neposlední řadě vás pak v e-shopu čeká i bambucké máslo – Karité, které pro jeho regenerační, omlazující a ochranné účinky na pleť užívala již samotná královna Kleopatra.

SÍLA DOTEKU - pečujte o své tělo i duši Adresa : http://www.siladoteku.cz
Kategorie: Život, zdraví
Klíčová slova: síla doteku, síla doteku e-shop, panenské oleje, lněný olej, pupalkový olej bio
Uloženo: 19.03.2012
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2018 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde