Jak vychovat šťastné a milující děti

V této brožurce najdete základní principy, které vám pomohou při výchově vašich potomků, aby byli šťastní, měli vás rádi a stali se hodnotnými členy společnosti.
Výchova šťastného a zdravého dítěte není něco, co by se většina rodičů učila. Ve skutečnosti dělají během celé výchovy jenom samé chyby, třebaže s tím nejlepším způsobem.
Nejsou to přirozené poměry. Ve skutečnosti se tomu lze zcela vyhnout. L. Ron Hubbard vyvinul mnoho metod, aby v dětech – a jejich rodičích – rozvinul to nejlepší. V této brožurce se dočtete o některých z těchto metod a objevů týkajících se toho, jak vychovat dítě, aniž byste zlomili jeho ducha, jak mít dítě, které je ochotné přispět rodině a jak můžete dítěti pomoci rychle překonat každodenní rozčilení a trápení v životě.
Výchova dítěte by měla být radostí. A může to tak být. Ve skutečnosti ti může být ze všech zážitků ten, který přináší nejvíce uspokojení. Používání scientologických principů při výchově dětí může zaručit, že děti budou šťastné, milující a produktivní a že se stanou hodnotnými členy společnosti, ve které žijí.

Dospělý člověk, který je spolehlivý a stabilní, mající v srdci lásku a toleranci, je nejlepší terapií, jakou může dítě mít. L. Ron Hubbard
Více na www.dianetika.cz

Jak vychovat šťastné a milující děti Adresa : http://www.dianetika.cz
Kategorie: Život, zdraví
Klíčová slova: Dianetika, Scientologie, L. Ron Hubbard
Uloženo: 18.01.2012
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2018 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde