DVD o tom, jak se zbavit nechtěných poci

Tento film je vizuálním průvodcem lidské mysli, který člověku představuje celou řadu konceptů knihy Dianetika moderní věda o duševním zdraví od amerického filozofa L. Ron Hubbarda.
Díky tomu, že jsou zde všechny objevy a procedury detailně vysvětlené, tak abyste jim rozuměli, umožňuje vám začít dianetické postupy používat okamžitě.

ÚPLNÝ POPIS
Film Jak používat Dianetiku není jen vizuálním průvodcem lidské mysli, ale obsahuje také principy a procedury, které používají miliony lidí po celém světě, aby dosáhli stavu, o kterém lidstvo snilo po celé věky - stavu, který je znám jako Clear.

Tento film je založen na knize Dianetika moderní věda o duševním zdraví a slouží jako její doplněk.

Film Jak používat Dianetiku graficky ilustruje každou část Dianetiky - dynamiky, analytickou mysl, reaktivní mysl, každý typ engramu, porod, prenatální období, emoce, životní sílu, Cleara a další. Vše to zde najdete spolu s těmi nejmodernějšími vizuálními efekty, tak abyste mohli vidět celou anatomii reaktivní mysli a způsob, jak se jí zbavit. Dále se pak s jednou demonstrací za druhou naučíte každou auditovací techniku a její použití. A vše je ukázáno krok za krokem tak, abyste si mohli během vašeho auditingu osvojit vždy jeden princip v daný okamžik.
Více na www.dianetika.cz

DVD o tom, jak se zbavit nechtěných poci Adresa : http://www.dianetika.cz
Kategorie: Život, zdraví
Klíčová slova: Dianetika, Scientologie, L. Ron Hubbard
Uloženo: 21.12.2011
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2018 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde