Účinná terapie akné přístrojem PIPE

Proč se na dosud sametově hebké dětské pleti začínají objevovat černé tečky, pupínky a vřídky, ba dokonce rozsáhlá splývavá hnisavá místa? Ve většině případů se jedná o akné, což je chronické onemocnění kůže způsobované mimo dalších vlivů zejména nadbytečnou produkcí kožního mazu. Tento sekret se vytváří žlázkami a je odváděn jejich vývody na povrch kůže, a pokud z nějakého důvodu nemůže volně odtékat, hromadí se uvnitř žlázek a může vyvolat zánět. Většina typů akné se objevuje v době dospívání a postihuje 85 % světové populace mezi 12 až 24 roky, ale některé její projevy mohou přetrvávat až do dospělosti. Nejznámější formou nemoci je tzv. „acne vulgaris“ nejčastěji se vyskytující na krku a obličeji, ale mohou být zasažena i ramena, hrudník a záda.
Terapií akné všech typů se zabývají specializovaná dermatologická pracoviště a kosmetická zařízení. Mimo nepřehledné řady přírodních i umělých produktů (čistící a mycí přípravky, léky s protizánětlivými účinky, antibiotika, retinoidy, apod.) existují i sofistikované léčebné metody využívajících působení různých fyzikálních polí.
Jednou z konstrukcí založených na současném působení magnetického, světelného pole a tepla je poměrně jednoduchý přístroj PIPE upravený pro individuální léčbu akné. Jedná se o účelné spojení aplikátoru a řídicí jednotky v elegantním pouzdře. Poměrně dlouhá rukojeť přístroje dovoluje snadno ozařovat i ramena a záda. Léčba je příjemná, stačí přiložit velkoplošný aplikátor svítící stranou na pokožku a pomalými pohyby přejíždět léčenou oblast alespoň 10 minut denně po dobu několika dní. Poté se doporučuje dvoutýdenní přestávka k zjištění úspěšnosti léčby a případnému zopakování celého postupu. Stačí, když si po ranní hygieně během pár minut „přežehlíte“ postižená místa a jste o další krůček k perfektní pleti blíž!
Bližší informace získáte na http://www.enjoy.cz/ nebo na http://www.starskinsecret.com/ .

Účinná terapie akné přístrojem PIPE Adresa : http://www.enjoy.cz
Kategorie: Život, zdraví
Klíčová slova: léčba celulitidy, léčba celulity, léčba akné, odstranění vrásek, dermatologie, s
Uloženo: 02.11.2011
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2018 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde