Seznamte se se Scientologem- Sandra Pove

Zubařka Sandra Poveda z Bogoty má životní filozofii, kterou se řídí v práci. Od doby, kdy vešla do Universidad del Bosque ve věku 16ti let věděla, že to, co opravdu chce dělat, je rozesmívat lidi.

"Má práce je pro mě zábavou," říká. "Jako zubař můžete nejen pomoci lidem s nepříjemnostmi nebo bolestí, ale také můžete zlepšit jejich vzhled. Lidé, kteří se dříve báli smát, teď mohou. Díky krásnému úsměvu vypadají skvěle. A když vidím ten úsměv na jejich tváři, směji se také. "

Poveda se dozvěděla o Scientologii od kolegy zubaře, jehož úspěch v životě ji zaujal. To, co ji popsal, bylo tak blízké její představě o životě, že jí to nedalo a chtěla se dozvědět více.

"Být scientolog znamená ujistit se, že se i ostatním vede dobře," říká. "Není to něco, v co musíte věřit, je to něco, co používáte pro život. Nehraji hru "dnes vyhraju já a ty prohraješ." Ne, Scientologie je hra, ve které mohou vítězit všichni."

Se svým smyslem pro dobrodružství, který ji vždy vede k novým věcem, je Poveda nadšená z budoucnosti.

"Nic není nemožné," říká. "Každý den se cítím naživu. Život je tady a teď. Scientologie mi dala nástroje pro život a budoucnost je plná nových snů k dosahování. "

Populární profily "Seznam se se scientologem" na Scientologickém mezinárodním video kanále na Scientology.org nyní čítají více než 200 dokumentárních videí se scientology různých profesí z různých končin. Osobní příběhy vypráví scientologové, kteří jsou pedagogové, dospívající mládež, parašutisté, golfový instruktor, hip-hopový tanečník, herci, hudebníci, módní návrháři, inženýři, studenti, podnikatelé a další.

Scientologická církev coby průkopník digitálního věku na internetové náboženské scéně spustila v dubnu 2008 jako první velké náboženství svůj vlastní video kanál na Youtube. Videa z tohoto kanálu mají dnes více než 7 milionů zhlédnutí.

Více na: www.dianetika.cz

Seznamte se se Scientologem- Sandra Pove Adresa : http://www.dianetika.cz
Kategorie: Vzdělávání, školství, věda
Klíčová slova: Dianetika, Scientologie, L. Ron Hubbard
Uloženo: 07.11.2012
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde