Jazyky pro studenty

Přijímačky na VŠ


Cítíte, že Vaše jazykové schopnosti dosahují nižší úrovně, než by měly? Chcete jít na přijímačky s pocitem připravenosti a tím se zbavit nervozity? Využijte služeb VAOA.cz a přihlaste se do přípravného kurzu, který bude ušit na míru přesně pro Vás, neboť jej sestavíme podle Vámi zaslaných podkladů - jméno školy, kam se hlásíte, a okruhy. My zjistíme požadavky, seženeme výukové materiály a pak Vás připravíme tak, abyste tyto důležité zkoušky úspěšně složil.

Zkoušky na VŠ


Pokud již na vysoké škole jste, možná se bojíte, že neuspějete u zkoušky. I to se často stává, a tak v nabídce VAOA.cz nechybí ani kurzy pro vysokoškoláky, kteří se potřebují připravit před zkouškovým obdobím. Kurz je opět tvořen na míru podle dodaných materiálů a kritérií. Celý výukový plán je vymyšlen tak, aby se veškeré učivo stihlo probrat i procvičit.

Jak jinak studovat jazyk?


V případě, že máte do přijímaček dost času, můžete využít pro zdokonalení jazyka v jeho aktivním používání jazykový pobyt. Největšího pokroku lze dosáhnout na semestrálním pobytovém kurzu. Semestr je rozdělen do třídenních studijních bloků, během nichž se probere tolik učiva, co v běžném docházkovém kurzu za semestry dva.

Mohu studovat online? Co je to e-learning?


V případě, že nemůžete dojíždět, v dnešní době internetu není problém studovat skrze online kurzy. Jejich hlavní benefity jsou časová variabilita a nízká cena.

Pokud potřebujete interakci lektora, lze využít učení na internetu probíhající přes program Skype. V zásadě si zachovává výhody online kurzů, kromě času, který bývá fixně daný.

Více informací o e-learningu můžete naleznout na stánkách VAOA.cz (http://vaoa.cz/sluzby/anglictina_online).

Jazyky pro studenty Adresa : http://vaoa.cz
Kategorie: Vzdělávání, školství, věda
Klíčová slova: VAOA, online kurz, e-learning, pobytový kurz
Uloženo: 24.04.2011
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2018 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde