Autovraky mají své místo odpočinku!

Děsí vás starý vůz? Zabírá vám jen místo v garáži a jezdit se s ním nedá? Tak to je šrotařský informační portál Šroty.cz to pravé pro vás. Naleznete zde seznam autovrakovišť. Vyberte si autovrakoviště, které bude přesně podle vašich požadavků. Šroty.cz nabízejí i možnost inzerce, stačí se jen zaregistrovat a po zpracování se budete moci zapojit do on-line burzy.
Které autovrakoviště bude vyhovovat vám?
Prvním aspektem vašeho výběru autovrakoviště je určitě vzdálenost od místa bydliště. Na portálu naleznete autovrakoviště, která se specializují na různé značky aut. Dovezte nám autovrak na místo nebo využijte odvozu zdarma. Autovrakoviště by však měla zajistit ekologickou likvidaci vašeho starého auta.
Sběrné suroviny do sběrného dvora
Slyšeli jste již o druhotných surovinách? Jedná se o nepoužitý odpad, který se pomocí recyklace dále využije k dalšímu použití. Sběrné suroviny vykupují sběrné dvory, které naleznete na portálu Šroty.cz. Projděte si adresář sběrných dvorů i vy! Ekologivká likvidace odpadu a následné jeho použítí je doménou sběrných dvorů. Dopravte sběrné suroviny na místo určení. Pomůžete tak chránit naší přírodu.
Autovraky mají své místo odpočinku! Adresa : http://www.sroty.cz/autovrakoviste
Kategorie: Vyhledávače, portály
Klíčová slova: Sběrné suroviny, Autovrakoviště
Uloženo: 14.01.2013
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Tip: nejlepší výběr dovolených 2023


 
Copyright © 2005-2023 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde