Jipra Infoportál

Jipra infoportál je pro mnohé možná velkou neznámou, ale pro ty tento internetový blog znají, dají jistě za pravdu, že jejich přínos pro mnohé občany nějaký má.
Názory tohoto infoportálu jsou někdy až příliš útočné, či zase naopak obranné, ale vždy nezaujaté. Nebojí se napsat, co si myslí, spíše naopak. Někdy by se člověk podivoval, že ještě nejsou zakázaným portálem, neboť to někdy i zavání problémy, ale asi jsou ještě stále v mezích.
Mnohé může odrazovat nízké hodnocení tohoto portálu, ale to je spíše zapříčiněno tím, že se moc nezajímají o propagaci. Škoda, mohli by oslovit mnoho čtenářů, ale asi o to provozovatelům nejde.
Další důležitou součástí tohoto portálu patří různá reklamní sdělení, či reklamní články. Proč ne, pokud mají své opodstatnění a hlavně význam. Sice to vypadá spíše jako nějaká farma na linky, ale ve skutečnosti to je spíše informační tok, než linkovací farma.
Se zájmem se rádi podívejte i do jednotlivých sekcí, stojí to za to. Ovšem co se možná pro mnohé překvapivé, je chat. To že známe chat, jako takový není nic neobvyklého, ovšem tento chat je zvláštní už tím, že na něm fungují webkamery., To je velké plus tohoto portálu a pokud se provozovatel rozhodne to trochu rozšířit, bude velice zajímavé sledovat jejich vzestup.
Proto pokud Vy hledáte, my dodáme je jejich mottem, tak vězte, že se to na tento portál hodí stoprocentně.

Jipra Infoportál Adresa : http://www.jipra.cz
Kategorie: Vyhledávače, portály
Klíčová slova: Jipra, infoportal, jipra infoportal, webkamery, recenze
Uloženo: 19.10.2012
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Tip: nejlepší výběr dovolených 2024


 
Copyright © 2005-2024 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde