Portál o jídle - DUCHNA.CZ

Jsme internetový portál zaměřený na potraviny. Naším cílem je propojení všech oblastí gastronomie, výroby a prodeje potravin. Mezi naše náměty patří maso, ovoce i zelenina, BIO produkty, dietologie, recepty - zkrátka vše co se týká jídla. Upozorníme vás na co si ve světě potravin dát pozor. Jako gurmáni se za jídlem vydáme také do světa. Oslovíme zajímavé osobnosti. Důležití jste pro nás vy, a tak se těšíme na vaše náměty a příspěvky do diskuze. Navíc pravidelně pořádáme soutěže o hodnotné ceny, takže se vám čas strávený čtením článků o jídle jistě vyplatí. Malá ochutnávka námětů, které u nás najdete:

Na stojáka

Zaujala mě naprostá novinka - konzumace japonských jídel vestoje. V samém srdci Japonska, Tokiu. Umíte si představit, jak japonští strávníci při jídle stojí, když jejich stolování probíhá tradičně v podivném sedu na patách? Prostě evoluce.

Etiketa: Jídlo v práci

Občas se to stane každému z nás. Česnečka, která potěšila vaše chuťové pohárky, o pár minut i hodin později těší všechny okolo - partnera, zákazníky, či kolegy v práci...

Magdalena Dobromila Rettigová: nesmrtelná legenda

Co vás první napadne, uslyšíte-li jméno Magdalena Dobromila? Jen málokdo zaváhá, mnozí naprázdno polknou a většina vykřikne: Rettigová! Ano, slavná autorka ještě slavnější kuchařské knihy vydané před....no hádejte, přesně před sto osmdesáti šesti lety! Tedy v roce 1826.
Portál o jídle - DUCHNA.CZ Adresa : http://www.duchna.cz
Kategorie: Vyhledávače, portály
Klíčová slova: jídlo,portál o jídle, gastronomie,soutěže,potraviny
Uloženo: 09.10.2012
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2022 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde