Digispace.cz - aktuální zprávy z IT

Digispace, neboli digitální prostor je určen všem, kteří se zajímají o informační technologie. Digispace shromažďuje aktuální zprávy z významných českých a zahraničních serverů. Nejdůležitější zprávy z oblasti televize, médií, elektroniky, výpočetní techniky, internetu a mobilních sítí najdete na jednom místě. Pokud ovládáte anglický jazyk a chcete být informování dříve než ostatní, pak na Digispace najdete rubriku NEWS, kde najdete aktuality v angličtině. Mezi významné zdroje zpráv patří např. digizone.cz, media.cz, lupa.cz či mobilmania.cz. Ze zahraničních zdrojů to je např. gartner.com.
Digispace pracuje na principu tzv. RSS čtečky. Aktuality, které nabízejí jednotlivé weby pomocí RSS jsou na našem webu zobrazovány v podobě nadpisu a několika úvodních vět. Pokud Vás článek zaujme, pak stačí kliknout na nadpis a budete přesměrování oficiální stránky, kde se celá zpráva nachází.
Na našem webu v rubrice „kalendář událostí“ navíc najdete seznam plánovaných akcí konaných v tomto roce. Zejména jde o informace k událostem z oblastí veletrhů a výstav a filmových festivalů.
Digitální prostor Digispace byl navržen tak, aby byl co nejjednodušší a co nejpřehlednější. Design by neměl rozptylovat a proto je celý web zasazen do stříbrně-modré barvy.

Digispace.cz - aktuální zprávy z IT Adresa : http://www.digispace.cz
Kategorie: Vyhledávače, portály
Klíčová slova: zprávy, aktuality, aktuální zprávy, IT, akce, kalendář událostí
Uloženo: 24.01.2012
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 1
Hodnocení webu: 1

Tip: nejlepší výběr dovolených 2024


 
Copyright © 2005-2024 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde